Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zsirkrétát vettél...

Milyen zsirkrétát vettél először a babádnak?

Figyelt kérdés
15 hós a babám,szeret firkálni. Melyik a kifelyezetten kicsiknek való zsirkréta,ceruza? Linket,képet mutattok?
2010. okt. 13. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

teszkósat vettünk most a nyáron de megeszi róla a papirt és eltördeli ettől tartottam amikor ilyet vettem és be is jött..

köv. crayola-t kap - ha már nem szedi szét-

2010. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Még nem vettem zsírkrétát a lányomnak, mert ő még csak 1 éves.

...de először ismerkedni én is csak vmi olcsóbbat fogok csak a kezébe adni ;-)

Ha már ténylegesen rajzolni fog vele, akkor majd kap színes méhviasz Waldorf krétát, olcsóbb olajpasztell krétát, vagy viaszkrétát. Ezek sokkal jobb minőségűek, mint a zsírkréták többsége (az alsós osztályommal is inkább ezekkel a krétákkal dolgoztunk rajzórákon).

Ha meg már nagyon szépen rajzol, akkor majd kaphat zselés rajzkrétát is :-)


Ezekből a krétákból is van vastagabb változat (mint a színes ceruzáknál), ami a kisebb gyerekeknek jobb, mert kényelmesebben/könnyebben meg tudják fogni.

2010. okt. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!