Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kengurutok van? Elégede...

Milyen kengurutok van? Elégedettek vagytok vele? Mennyi idős kortól használható?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Chicco használtam, kb egy hónapig, 3,5 hónaptól, 4,5 hónapig. Előtte még féltettem, úgy tünt fárasztja, utána meg már nehéz volt, több. mint 7 kg és megfájdult a derekam, ha 1 óránál többet benne volt. Turázáskor a párom hozta, ez remek volt:).

Kiváncsi vagyok másoknak, hogy vált be.

Irigykedve és csodálkozva nézem a hordozó kendős mamákat, nagy 8-10 hónapos gyerkőccel.

2010. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, vagyis a páromnak :o)

[link]


Csakúgy, mint az első válaszoló, irígykedem a kendősökre: kétszer próbáltam a kendőt, nem túl kényelmes nekem sem, és a babámnak sem. A kengurut a páromnak vettük, ő még sétálni is szívesebben megy ezzel, mint a babakocsival.

Megjártunk vele egy csomó várat is. Kb. 5-6 hónapos korától használtuk, még most is néha ezzel visszük, pedig már közel 10 kiló és 10,5 hónapos.

Egyébként meg nem tudom ezeket kinek találták ki, mert én egyszer próbáltam fel, a lehető legkisebb méretekre állítva is lógott rajtam a gyerek. A súlyáról ne is beszéljünk.... Pedig a boltban azt mondták, ha apukának kell, inkább ezt vigyük, mert ez talán jó rá. Igazából nőkre van méretezve... hát nem vettem észre...

2010. okt. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Nekünk ilyen van itt vettük ennyiért amennyiért látod. Nagyon jó, most vagyunk 3 hónaposak de 1 hónapos korunk óta használjuk, mert fektethetős. Ennyi pénzért sokat tud és szerintem nagyon megéri. Van olyan jó mint egy 15.000 ft-os...

2010. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Björn Borg van, 2,5 hónapos korától használjuk, amióta tartja a fejét. Már 1O hónapos, 9 kg, néha még mindig kenguruban viszem, pl. amikor metrózni kell, hogy ne kelljen cipelni a babakocsit a lépcsőn. Meg vagyok elégedve ezzel a kenguruval.
2010. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem chiccos van, egy hete vettem, probáltam beletenni a babát naponta, de sírt benne pár perc után. két hónapos egyébként. úgy néz ki mintha kényelmetlen lenne neki, lehet hogy utálni fogja.....
2010. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már több kérdésre írtam ezt a választ, ide is bemásolnám:


Látom, hogy régebbi kérdés, de legalább annak írnám, aki idetéved:

A kenguru káros lehet, mert csípőből lóg a baba lába! DE! Vannak olyan hordozók, amikben megfelelő a baba helyzete. ilyenek pl. a hordozókendő, mei tai, csatos hordozó vagy a babaerszény. Ezekben a babának megfelelő a tartása, azaz a térde enyhén fel van húzva, és terpeszben van. Ez kifejezetten jó a csípőjének, sőt em csak megelőzhetők, hanem korrigálhatók is egyes csípőproblémák (pl. csípőficam). Ezekben a hordozókban lehet háton is hordozni, ami jó, ugyanis egy 7-8 kilós babát már eléggé megterhelő elől hordozni, és ilyenkor már nézelődni is szeretne. Az ember egyébként is elsősorban háton hordozásra termett.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!