Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok zoknit a babára vastag...

Adtok zoknit a babára vastag plüssrugi alá is?

Figyelt kérdés
Én minden rugija alá adok amióta hideg tél van, de nem tudom eldönteni hogy ez jó-e neki, lehet hogy elég lenne zokni nélkül? Nem túl meleg vagy kényelmetlen neki? Nálunk 23-24 fok van általában. És jól be is van takarva. 3 hónapos
2008. dec. 28. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem izzad a tarkója, akkor nincs melege.

Én is szoktam adni rá zoknit a rugi alá.

Igaz, hogy minden zokni megszorítja, amit sajnálok is, de adok rá. Éjjlre nem adok a hálózsákba, akkor hadd szellőzzön a lába, és reggel meleg is neki, tehát nem fázik.

De 23 fokban nem kell még takarni is, főleg nem egy vastag plüss rugival...

Ne öltöztesd túl, 3 hónaposan főleg már nem olyan kicsi:-)

2008. dec. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kérdezem te fázol 23-24 fok melegben? Én rövid ujjúba flangálok.

Szóval ne öltöztesd ennyire túl azt a szegény gyereket mert beteges lesz. Bőven elég a vastag rugi és ha nem mocorog csak fekszik akkor kell csak egy takaró rá. Mi 20- 22fok melegben vagyunk állandóan. Ráadásul mozogni sem tud ha nagyon fel van öltöztetve. Mi akkor vezsünk dupla rugit ha kimegyünk sétálni. felülre meg kabátot is + hozzávalókat meg egy takaró mivel olyankor nem ficereg hanem csak fekszik.

6 hónapos baba anyukája

2008. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 21 fok van, és én adok rá zoknit a rugi alá is.

Viszont a 23-24 fok az túlzás! Olyan melegben aludni sem lehet rendesen, főleg hogy még jól be is takarod.Nem fog hozzászokni a "hideg"hez, és ha megfújja egy kis szellő, majd egyből megfázik.

2008. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 20-22 fok van és általában nem adok rá zokni a rugdalózó alá. Van egy-két elég vékonyka rugdalózónk, ha azok kerülnek sorra, akkor kap zoknit, de egyébként nem. Annyira én sem szeretem, mert a legtöbb elszorítja a lábát, amelyik meg nem szorít, az lecsúszik. A babám egy hónapos és eddig még nem vettem észre, hogy fázott volna. Napközben egy vékony takaróval betakarom, éjszakára hálózsákban van, akkor már nem takarom be.

Én is a tarkóját szoktam nézegetni, arra ne adj, hogy hideg a keze, vagy a lába, nekünk a doki azt mondta, hogy a vérkeringésük ilyenkor még nem az igazi, szóval a hideg kéz/láb nem jelenti azt, hogy fáznak.

2008. dec. 29. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!