Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás a 8 hónapos fiam,...

Náthás a 8 hónapos fiam, szinte semmit nem evett ma, másnál is így van ha beteg a baba?

Figyelt kérdés
Napi 5-6-szor anyatejet eszik, ma az az egyetlen amit elfogad. Nagy baj, hogy ma mást nem evett?
2010. okt. 7. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

nem. a tejben megvan minden ami most kell neki majd ha jobban lesz újra eszik.


ha a lányom beteg volt egész nap a cicin lógott... aztán két nap múlva lóra pattant újra és harapdált.

2010. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 11 hónapos, múlthéten gyógyult ki a náthából. Amíg beteg volt, egy hétig csakis tápszert volt hajlandó enni, semmi mást. De mostmár megeszik mindent. Ne aggódj, az a lényeg, hogy egyáltalán eszik valamit.
2010. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom is 8 hós és betegek vagyunk....volt h ő sem evett sokat, nem kell erőltetni de igyon sokat, ha lehet meleg teát!


Jobbulást mindenkinek!

2010. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm gyors válaszaitokat! Kicsit megnyugodtam. Remélem az anyatej hamar meggyógyítja.

Jobbulást Nektek is!

2010. okt. 7. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem már rég nem anyatejes a 8 hós babám, a múltkor apától elkapta a náthát, de szerencsére láza sem volt és az étvágya sem változott. Gyakorlatilag csak az orrát kellett szívni elég sűrűn.

Egyébként van aki 1 éves koráig is csak anyatejet ad a babának, akkor a tiednek is jó.

2010. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!