Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy a majdnem...

Miért van az hogy a majdnem egy éves gyerekem napközben egy órát hajlandó aludni? Egesz délelőtt kint voltunk már totyog. Teljesen ugy voltam vele hogy tuti elfáradt meg látszott is rajta.

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondta hogy majd ha elindul majd hosszabbat fog aludni. Sosem volt a napközbeni alvások híve de ezt már azért keveslem. Egy óra utan már kukorekol. De délután meg képtelenség elaltatni. Majd csak ilyen 6-7 fele ájulna be. 🥴😅
2023. márc. 18. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 6-kor aludna, akkor mégsem elég neki az egyszer 1 óra. Lehet, hogy ő még két rövidebb alvást igényelne, nem egy hosszabbat és akkor az egyik ebéd előttre esne.
2023. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom délelőtt lerakni. Próbálkoztam már vele.
2023. márc. 18. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem tudod, ha az egész napi alvása máshogy alakul, mint ahogy igényelné. Ahhoz hamarabb kellene reggel felkelni.
2023. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kel reggel? Hogy alakul a napotok?
2023. márc. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is 2 picit rövidebb alvás megoldaná a problémát.
2023. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
7-8 között kel. Van hogy ha delelott megyünk valahova akkor elalszik kocsiban babakocsiban de akkor délután katasztrófa az altatás. Gondolkoztam már rajta hogy felkeltem 7kor mindig de lebeszeltek róla. Este 8kor fürdés utana egyből el is alszik
2023. márc. 18. 18:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!