Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzáskor mennyivel esznek...

Fogzáskor mennyivel esznek kevesebbet a babák?

Figyelt kérdés
Az enyém a felét eszi a szokásosnak, normális ez, és meddig tart?
2008. dec. 28. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is most jön a foga, és Ő is kevesebbet eszik. Most alig hízott, kb. 400 g-ot 1,5 hónap alatt. Ne aggódj, be fogja pótolni, ha túl lesz ezen.
2008. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi 6 honaposak vagyunk es most erkezett a masodik fogacskank. Hat enis elegge ketsegbe voltam esve, naponta annyit evett, mint maskor szinte kettobol:( A vedono megnyugtatott,hogy van aki igy reagalja le, mas meg csak annyit vesz eszre,hogy kibujt egy ujabb fogacska. Nekunk adtak vitaminos szirupot"ViSol" a neve, nemtudom Magyarorszagon lehet-e kapni es most kezdunk egy kicsit jobban eszegetni, de meg mindig nem az igazi.

Kitartast! BUEK!

2008. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém szinte semmit nem eszik, nemhogy fél adagot. Ez van, tedd gyakrabban mellre.
2008. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom se eszik szinte semmit, max a tápit fogadja el nagy nehezen. 10 nap alatt 3 foga jött és még 4 akármikor kibújhat.

Szeretném ha visszatérne az étvágya, eddig jó evő volt.

2008. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!