Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell helyesen elkészíte...

Hogyan kell helyesen elkészíteni a kamilla teát?

Figyelt kérdés

sziasztok! a babám szorulásos, szeretném kamillával lazítani a székletét. mivel nem egyszeri bajról van szó, naponta itatnám vele, de csak annyira, hogy könnyebben kakiljon és ne menjen a hasa.

ezen az oldalon valaki azt írja, sokáig kell áztatni a kamillát, van aki azt, hogy épp hogy színe legyen...


szerintetek hogy készítsem? nem szeretnék még több kellemetlenséget okozni a 11 hetes babámnak...

köszi a válaszokat!


2008. dec. 27. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem azt javasolták hogy adjak neki egy kanál barackot. Bevált nekünk. Azóta nincs semmi baj.

Azt nem írtad hogy szoptatod e. Ha igen az étkezéseden is változtass.

6 hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sajnos leginkább tápszeres, csak néhány ml jön a ciciből...


köszönöm a tanácsot! milyen barackot adhatok neki? nem korai?


(mondjuk, már én is gondoltam rá, de nem mertem... engem is etetett gyümivel anyukám 2 hónapos koromtól, akkor ez volt a szokás)

2008. dec. 28. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne fillteres kamillat vegyel,,hanem magat a viragot.Mikor kezd forrni a viz tegyel bele,zard le es fedd le,hogy gozbe legyen.A legjobb ha reggel ehgyomorra adsz belolle.
2008. dec. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!