Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám be van...

10 hónapos babám be van rekedve, és köhécsel is. Mit adjak neki, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Ráadásul az orra is folyik, 6. napja náthás. Láza már nincs. De tegnap este óta már köhög is, és be is van rekedve. Köszi a válaszokat.
2010. szept. 29. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
A gyerekorvos tud neked ebben segíteni.
2010. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

orvos?

Stodal szirup vagy sinupret cseppek de mindenféleképpen vidd orvoshoz.

2010. szept. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A nátháról tud a doki. Ő mondta, hogy nem kell elvinnem hozzá, hanem vegyek orrsprayt, meg szívjam az orrát, és majd kiürül. De mostmár köhécsel is a babám. Akkor mégis vigyem el a dokihoz, ugye?
2010. szept. 29. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Rhinatiol 2%-os szirup.
2010. szept. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rekedtségre:

[link]

Köhögésre:

[link]


adagolásról kérdezd a dokt, kiszámolja neked kilóra.

2010. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én babám is 10 hónapos és ugyanez.

Nekünk coryzaliát mondott a doki - homeopátiás - 1 dl. teában kellett feloldani 2 tablettát és 4x1 teáskanálnyi mennyiséget kellett adni neki. 2 napig kapta, a harmadik napon már nem folyt az orra és nem köhögött. A párom is náthás lett, ő is ezt szedte, szintén 3 nap alatt túl lett rajta, én is és nekem sem tartott tovább. Pedig mi sem vittük túlzásba, napi 3 tabletta.

Emelett kapott még a pici napi 8 csepp cebiont.

2010. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja azt nem írtam, hogy nem egyszerre 4 teáskanál, hanem elosztva reggel, délben, délután és este. Csak ha nem voltam világos. :)
2010. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!