Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfali sérv. Tudtok erről...

Hasfali sérv. Tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
A dokinő ma rendesen rámijesztett, azt mondta, a 15 hós lányomnak van egy kis hasfali sérve.. de 4-5 éves kor alatt nem műtik, ha egyáltalán műteni kell majd.. na azóta tiszta ideg vagyok, és nem tudom ki tudna megnyugtatni, talán ha valaki átesett már ilyenen,..
2010. szept. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem múlt héten közölte a gyerekorvos, hogy a 2 ées kislányomnak van...

én sem tudok erről többet sajnos, nekem is azt mondta, hogy úgyse csinálnak vele semmit

2010. szept. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem egy ismerősöm mindkét kislányának hasfali sérve volt. Megműtötték őket, amint lehetett. Azt mondta az anyukájuk, hogy hamar túlestek rajta, és nem voltak nagyon nyűgösek. Nem vette észre, hogy nagyon fájt volna nekik. Gyerekeknél általában pici sérv van, és nem nagy műtétet kell végezni.

(Zárójelesen írom: Engem most műtöttek sérvvel. Persze nekem nagyobb sérvem volt. A kisfiam miatt saját felelősségre másnap hazajöttem. Az első három nap volt fájdalmasabb, aztán szinte nem is éreztem. Csak emelnem nem lehetett 8 hétig.) Gondolom őket is altatják. Esetleg az altatás lehet nyűgös. Habár a fiamat már műtötték altatásban (13 hónaposan), és utána teljesen fel volt pörögve. Én meg azt hittem, hogy teljesen magába lesz roskadva.

Jó egészséget kívánok mindkét anyukának!

2010. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A köldöknél az semmi a lágyéksérvhez képest...
2010. szept. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért? Kipróbáltad mindkettőt? Mit tapasztaltál?
2010. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk meg épp ma mondta a doktornő, hogy a 15 hós kisfiúnknak hasfali sérve van, és ugyanezt mondta, mint nektek, hogy 4-5 éves kora körül szokták műteni, de azért figyeljük, hogy nem nagyobbodik-e, mert ha igen, akkor lehet, hogy előbb is szükségesség válik. Ha megtudsz valamit a közeljövőben, esetleg írd be ide, én is ezt fogom tenni!

Remélem, egyikőnknél sem lesz probléma! :)

2010. okt. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!