Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legjobb mosószer öblítő...

A legjobb mosószer öblítő párosítás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 20:07
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
*utolsó
2010. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Érdekes,az egyik válaszoló írta a Lorin sensitivet,és bár elég gagyi,de ennek van a legerősebb ,legbabaillatúbb illata.Az összes többi nagyon ócska ebből a márkából,de állítom h ez jobb mint a Sinlan v Lenor.
2010. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ja én azt hittem az a kérdés a babák ruháit mivel mossuk. Én irtam a mandulatejes Tomit és Chiccot. Persze a saját ruháinkat kék Softlannal mosom már vagy 5 éve! Nincs ettől jobb illatú hiába...isteni! Én az Ázsiába szoktam kimenni 4-5 db-ot egyszerre venni és akkor van egy ideig :-)
2010. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
dreft sensitive és fehér silan a babaruháknak. ezen kívül az ariel gélkapszulák-nagyon jó az illatuk.de kedves még a kék és lila silan is.
2010. szept. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Tényleg gagyi a Lorin, és ezelőtt én is Lenorral mostam, de egyik ismerősömnél mikor megéreztem beleszerettem, azóta azzal mosok. Szerintem is van olyan jó mint bármelyik másik márkásabb. És ráadásul azok árán ebből kettőt veszek.
2010. szept. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Baba ruháját kezdetben Dreft sensitive mosószerrel, és fehér Lenor sensitive öblítővel mostam, kb. 8 hónapos koráig. Azóta a mi ruháinkkal együtt mosom, és a Sárkány centerben szoktam venni Ariel folyékony mosószert (fehér és színes ruhákra is 5L-es kiszerelés 2500 Ft), és sárga Lenor öblítőt (5L-es kiszerelés 1750 Ft). Ennek a párosításnak imádom az illatát, és ezek olyan mosószerek illetve öblítők, ami eredeti német feliratos címkével van ellátva. Nem tudom miért, de erősebb és tartósabb az illatuk, mint amit az itthoni boltokban lehet venni.

Szerintem ennél jobb illatú és olcsóbb nem kell.

2010. szept. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Persil gold+coccolino sensitive
2010. szept. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Dreft babáknak + gabi öblítő
2010. okt. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Dreft baby és Lenor sensitive
2010. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Tide sensitive és Sárga Lenor

Vagy Dreft sensitive

2010. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!