Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el az új cumit?

Nem fogadja el az új cumit?

Figyelt kérdés
15 honapos kisfiam az elejetol kezdve egy mam startos cumit kapott,és nem tudok neki venni másikat mert nem fogadja el. Most kilyukadt leesett a teteje,de ugyan ilyen másik cumija van csak ugye nincs kiragva, az újat sehogy sem fogadja el sír ordit,alvashoz is azt használta. Mit tudok tenni? :( már ki vagyok bele bukva hogy nem tud elaludni az új cumival. Csak sír és sír érte. Mit tegyek az új cumival? Már aztattam forro vízben,bekapja napközben 5-10percig de nem igazán akarja. :(
2022. okt. 3. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Lehet nem fog tetszeni fog kommentem. Legegyszerűbb leszoktatni róla. Pár napig sír,aztán elfelejti,csak erősnek kell lenni. Elég nagy már,hogy cumi nélkül el tudjon aludni.Az én lányom is cumis volt,mi akkor szoktunk le róla,amikor beteg lett és nem kapott levegőt,ha a szájában volt. Pár napig sírt érte,de aztán már nem kellett a cumi.
2022. okt. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezt tudom enis,csak egész nap ordit visít érte tudod hiába olben van keresi. :( és sajnálom. Nem birja a szívem hagyni,ezért is vettem neki olyat amilyen volt. :( de nem akarja
2022. okt. 3. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, nehéz lesz ez a pár nap is biztos. De szerintem még mindig könnyebb most a leszokás, mint majd ovis korában.. :)
2022. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már úgy is sír, mert nem jó az a cumi, akkor már kb mindegy hogy mért sír, ne legyen cumi.

Most megküzdesz hogy elgfogadja és kb ennyi idő alatt le is szokhatna, felesleges kört futsz.

2022. okt. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak ezzel az a baj hogy eddig 3x aludt egy nap,most meg nem. :) de nem kap cumit. De nincs is alvas…
2022. okt. 3. 14:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg fogja szokni, vezess be mást, amivel az alvásra asszociál. Párna, alvóka, zene... ami még nincs.


Még 3x alszik? :o

2022. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3x minek?? Lehet nem is a cumi a baj.
2022. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó alvó kisbaba volt mindig is. :) elkelt is végig aludta születése óta! :) ez nálunk így alakult ki. Reggel 1ora,délben 1,5 délután 1,5 :)
2022. okt. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!