Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Höemelkedésre adnátok lázcsila...

Höemelkedésre adnátok lázcsilapitot?

Figyelt kérdés
Tegnap kapta az elsö kötelezöoltását tegnap nem volt semmi gond de ma estére már hö emelkedése van 37,6 adjak neki félkupot?
2010. szept. 23. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok orvos, de én azt mondom: nem.

Hőemelkedésre fölösleges. Kell egy kicsit dolgoznia a szervezetének is.

Meg ha már most adsz neki gyógyszert, akkor mi lesz, ha tényleg lázas lesz?

Sok-sok folyadék viszont igen hasznos.

Sok sikert! :))

2010. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges. Ez csak hőemelkedés, csak a lázat kell csillapítani!
2010. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha a közérzetén, hangulatán nagyon meglátszik, ha nyugtalan, különösen nyűgös, sír, akkor én adnék.

gyereke válogatja.

2010. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

37,6 nem vészes de éjszaka alvás közben emelkedhet.

Mielött aludni mész fogd meg nem-e forró.Csak akkor kell.

2010. szept. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én adtam felet,nekünk is így volt. Anyum javasolta,hisz este fel is szökhet a láza. Fél C kúp. Ártani nem ártasz vele. Nyugisan fog aludni.
2010. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én éjszakára általában ha 37,8 körüli, akkor már adok neki kúpot. Köztudott, hogy éjjel a legkritikusabb, főleg alvás közben nem mindig veszik észre a szülők - főleg ha külön alusznak - hogy lázas a gyerek. Én mindenesetre az első lázas napokban, főleg, ha napközben is volt láza, de időközben lecsökkent, adok neki. Persze nem viszem túlzásba. Ha csak egész nap hőemelkedése van és nem megy 38 főlé nem adok neki. 2 éves kisfiú anyukája
2010. szept. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, a kötelező oltásnál, hogy hideg borogatást tegyek rá, és nyomjak neki egy lázcsillapitó kúpot, mert felmehet a láza. Hazamentünk, benyomtam neki, borogattam, és kész.
2010. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!