Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 15 hónapos oltás tényleg...

A 15 hónapos oltás tényleg annyira kemény, mint amennyire mondják? Van még addig pár hetünk, de teljesen sokkot kaptam, amiket hallottam, na meg olvastam. Nektek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2022. aug. 10. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy ne olvass a neten hülyeségeket.

Nálunk nem volt rosszabb, mint a többi.

Pszichológiailag de. Ezt valahogy nagyon megjegyezte, utána 3 éves koráig ordított, ha az orvosi rendelő közelébe mentünk. Amúgy meg nem lesz tőle autista, ha ettől félsz. Ezt már rég cáfolták, és csak egy üzleti fogás volt.

2022. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, mint a többi, nem kell félni tőle.
2022. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettegtem. Szerencsére semmi extra nem volt, egy pici hőemelkedés este és ennyi. Az unokatestvére is pár nappal később kapta meg az oltást, ő aludt egy jó nagyot, és utána kutya baja nem volt.
2022. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 3 hetes korától volt májbeteg. 6 éves koráig egy tiszta vérképe nem volt!


A kötelező oltásokat meg se érezte!


Pedig rota ellen nem oltathattam be,valamint a csecsemőkori oltásai csúsztak a rossz állapota miatt.


Ha neki nem lett baja,a te gyermekednek még kisebb az esélye rá,hogy az oltás bajt okozzon!

2022. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk brutal volt utána. Egy hét múlva jöttek ki a tünetek. Semmilyen gyógyszerrel nem tudtam 3 napig levinni a lázát 38,5 alá, egész nap sírt, éjszaka alig aludt. A nyirokcsomoi az összes meg volt duzzadva. A háziorvos be akart küldeni a sürgősségire vele, de szerencsére nem vittem. 4.nap mintha elfujták volna neki. De az a 3 nap kegyetlen volt.

Mondjuk őt a bexsero is nagyon megviselte eddig mindkettő. Az első után hetekig nyüglődött, zölddió nagyságú csomó volt a combján.

2022. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan.
2022. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerkőcöt sem viselte meg. Egy kis hőemelkedés sem volt ☺️
2022. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem viselte meg, hőemelkedése sem volt.
2022. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem volt
2022. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Minek olvasol ilyeneket? Bízz az orvosban, ne a műkörmös gizik konteóit meg rémhíreit figyeld.
2022. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!