Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Napi haromszor...

Mit tegyek? Napi haromszor csuklik a babam,2 hetes?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit. teljesen n ormális.
2010. szept. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez ilyenkor még teljesen normális:)A babát nem zavarja.Semmit nem kell tenned.
2010. szept. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél.

A babák csuklása csak a mamákat szokta zavarni, a babákat nem :)

Ha annyira zavar téged, tedd cicire, hogy elmúljon.

2010. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is nagyon csuklós volt, már a pociban is. Most is vannak olyan napjai, hogy többször is csuklik, pedig már majdnem 8 hónapos. semmit nem kell tenni vele,legfeljebb cicire tudod tenni, de nálunk az sem segített. Ha már régóta csuklott, akkor hagytuk, hogy egy kicsit sírjon (utált a hátán lenni és hátára raktuk...)és attól abbamaradt.
2010. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 pomat ***** válasza:
Anyukám csecsemőgondozó volt a Drágám és még ő tenította, hogy pár csepp citrom. Nekem nem mindig mult el neki szopizással, és elalváskor nagyon zavarta, de a citrom elmulasztja és semmi de semmi baja nem lesz a babának! Egy főorvosnőt is megkérdeztem a gyerekosztályon és bevallotta ő is nevelte fel gyerköceit:-)))))))))
2010. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 2,5 hónapos, már pocakban is sokat csuklott. Most is szinte minden böfizés után csuklani kezd. Visszateszem cicire, attól általában elmúlik. Ha nem, és már látom, hogy őt is zavarja, adok neki egy-két korty vizet.
2010. szept. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!