Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ráharap! Oda forditom vagy ő...

Ráharap! Oda forditom vagy ő fordul oda, kuncog egyet és harap és elengedi és ennyi! Már 5 napja nem szopizik! Mit csináljak? 6,5hós hozzátáplált baba+kap tápszert is!

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:
A fő kérdésem az hogy miért csinálja ezt?
2010. szept. 21. 19:34
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar a mellel foglalkozni, mert abból a kaja is nehezebben jön, mint az üvegből. Ha semennyit nem eszik több napja, akkor a helyedben kifejném neki és üvegből adnám, hogy mégis tudjon anyatejet is inni.
2010. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Valószinüleg elrontottad a dolgot. Nem kellett volna tápszerezni. Rászokott a cumisüvegre,mert azt könnyü szivni. Ne adj cici helyett neki semmit enni! Szóval addig próbáld szoptatni,amig rákényszerül,mert már nagyon éhes!
2010. szept. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hahhóóóóóóó!anyatejem az már nem volt elég!és csak kell kapnia valamit!!!!
2010. szept. 21. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is harapott 8 hósan, gyakorlatilag igy választotta el magát. úgyanis ha szopni akarna akkor a nyelve lefedné az alsó fogait és nem tudna harapni. nálunk a menzesz kavarhatott be mert amikor megjön, akkor állítólag megváltozik a tej. lényeg hogy egyik napról a másikra abbahagyta a szopást. Ha van türelmed, próbáld meg finoman leszoktatni róla. Lényeg hogy ha szopni akarna akkor nem harapna. A kisebbikemnek 6 foga van, mégsem harapott meg soha, most ős is pont 8 hós.
2010. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akar szopni. Kisfiam bár sose harapott, de így választotta el magát. Csak játszott a cicivel. Első körben a reggeli maradt el. Aztán az ebéd. Aztán a tízórai-uzsonna, majd a vacsi-cici. Nem kellett neki. De 13 hónapig kihúztuk azért.

Tápszer és cumisüveg soha nem voltak.

2010. szept. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le fog szokni, nálunk is pont így kuncogott neki, többet sose szopott,és ha 5 napja ezt csinálja, már nem is fog. Nálunk két napot volt intenzíven,pont ennyi idősen,és leszokott róla.Csak kacagott rajtam. Én utána fejtem azt a kicsit ami volt még 2 hónapig, de elapadt.
2010. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már nincs elég tejed,akkor sajnos ez várható volt..6.5 hósan meg főleg..Azért próbálkozz még!
2010. szept. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!