Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero 4 megapack? Tényleg...

Libero 4 megapack? Tényleg elküldik! .

Figyelt kérdés
Visszaküldtem, ahogy itt olvastam Tőletek (ezért külön köszi)egy darabot, meg a gyártási számot, s ma meghozta a postás a cserecsomagot, ami már a derekán is gumis. Szombaton akartam (vettem is) a DM-ben 4-es megapackot, persze hibás volt, alig akarták kicserélni. DE tényleg elküldte a Libero forgalmazója a múltkorit. (csak azért írom le, ha valaki várja, meg fog jönni). Szép napot mindenkinek!
2010. szept. 21. 10:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hova küldted a hibás darabot,a Liberónak?Címet tudnál,vagy honnan szerezted?
2010. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Rajta van a zacskó oldalán:

SCA Hygiene Products Kft., 1021 Budapest, Budakeszi út 51. El kell küldeni 1 darab "selejtes" pelust, meg a vonalkód mellől a gyártási számot (eleve ez van ollóval bejelölve), nekem kb. 2 hét alatt küldték.


Amúgy telefonon, mikor felhívtam őket, egy hölgy nagyon kedvesen elmagyarázta, hogy a zacskón kívül is észre lehet venni, hogy nincs benne derék-gumi, mert azt nem jelöli zöld nyíl.... Hm. MOndtam neki, hogy jó, ha nem lenne ugyanolyan drága, akkor el is fogadnám. NA mindegy, lényeg, hogy küldik! Sok sikert!

2010. szept. 21. 11:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Köszi,csak,hogy tudjam,ha én is így járok.
2010. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
köszi az infót.a mi hibás csomagunkon van zöld nyíl.akkor legyek még én is türelemmel?kb 2 hete küldtem el.
2010. szept. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát lehetsz türelemmel is (én nem voltam), TEGNAP felhívtam őket (gondolam, rákérdezek, merre jár a pelus, meg hogy vajon mikor kezdik újra rendesen gyártani), erre csodák csodája ma reggel megjött. Úgyhogy ha türelmetlen vagy: 40/ 200-049.
2010. szept. 21. 11:42
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem fognak ebből rendszert csinálni..Jó is lenne,vki beküld egy db pelenkát,meg a gy.számot,erre tök ingyen kap egy vadi új csomaggal..
2010. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy egy egész csomaggal visszaküldtél?Mert ez esetben bátor voltál,és mondókámat vedd tárgytalannak:)
2010. szept. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1 db-ot kell visszaküldeni és küldenek egy egész csomagot.sokkal fontosabb nekik az,hogy te elégedett legyél,mint egy csomag pelus.és igenis cseréljék ki,mert nem azért adok ki egy rakás pénzt érte,hogy sz.rt kapjak.
2010. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Így van, 1 darabot küldtem, s kaptam egy egész csomagot... Rendszer azért nem lesz belőle, mert viszaáll a régi gyártósorra. De akik visszaküldenek egyet, meg a gyári számot (amiből ők látják, hogy hibás a pelus, s egy zacskón csak egy van belőle, ugye..), annak kicserélik.

Nem vitát akartam generálni, csak elmeséltem, hogy nekem elküldték...

2010. szept. 21. 16:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a csomagoláson is észre lehet venni a zöld nyilat, akkor ezek szerint tudatosan adták el nekünk a sz@r pelenkát, így ez az egész még felháborítóbb!!!! A csaj meg az emaiben gyártósori hibáról hablatyolt! Én is már a 2. csomagot vettem meg, ami nem gumis. Na, holnap fel is adom nekik.
2010. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!