Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor emelem az almalé...

Amikor emelem az almalé adagját pl. már 8-16 kanállal "kellene" adjam, akkor adhatom ezt már a cumisüvegből (kanállal elég macera lenne már) vagy itassam pohárból?

Figyelt kérdés

A védőnénink tanácsolta, hogy mindig a dupláját adjam neki naponta az előző napihoz képest. Holnap lesz a 8 kanál almalé---ezt már itassam meg vele a cumisüvegből, de ha ezt még nem is a 16 kanalat már igen?

A püréjét természetesen kiskanálból fogom adni kizárólag.


köszi


2008. dec. 20. 11:47
 1/3 A kérdező kommentje:

kicsit félrenyelős baba, meg még most is bukunk néha, ezért nem akarom elkapkodni a poharas verziót, de szeretném persze, ha mielőbb már majd abból is inna.

5 és fél hónaposok vagyunk

2008. dec. 20. 12:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugodtan cumisüvegezhet a baba. A poharat még ne erőltesd, nehogy félremenjen. Előbb szokja meg az almalevet cumiból. Ha ebből már jól megy, akkor szerintem csőrős pohár először, pár napig és jöhet a rendes pohár.

Nem lesz gond. :o) Ügyes bébike biztosan :o)

2008. dec. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!!
2008. dec. 20. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!