Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek svájci frankban van...

Akinek svájci frankban van lakáshitele, az bemeri vállalni a következő babát?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés.

Nem tudjuk eldönteni.

Kíváncsi vagyok, mások hogyan vélekednek.

2010. szept. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi 2008-ban vettük fel, amikor 150ft körül ment....azóta megszületett az első (és valószínű egyetlen) kislányunk. Nekünk 4 évig fix, és után fog megugrani. 2012-ben jön a feketeleves :(......nekünk mondjuk annyiban jó, hogy most magunktól tudunk félretenni mindig amennyit tudunk arra az időre, de még így is azt mondom, hogy nem lesz második, mert nem tudjuk pontosan kiszámolni, hogy mennyi lesz! És biztos k...a sok!!!
2010. szept. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem,pedig nagyon szerettünk volna kistesótleg,ha nyerünk a lotton:-)) SAJNOS!!
2010. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

igen, most újra terhes vagyok.

de nekem nem olyan magas a hitel, 39 000 Ft volt ebben a hónapban. a rezsi ugyan rengeteg, de használtan veszek mindent, pelenkát a legolcsóbbat.

az új babának nem kell szinte semmit venni, csak 1-2 ruhát.

2,5 év lesz köztük.

2010. szept. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21:26-os vagyok. Nekünk 150.000 csak a hitelünk (autó+kocsi), de ettől még nem volt kérdés a tesó, mert mindig is kettőt szerettünk volna. Nagyon szerényen marad a hitelek kifizetése után, de gyereket most akartunk, a többi meg idővel el fog rendeződni. Hajt a férjem nagyon hogy többet fizető állást szerezzen, nem a gyerekről mondtunk le, hanem az életünket alakítjuk úgy, hogy beleférjenek.
2010. szept. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!