Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógytornász Anyuka! Hogyan...

Gyógytornász Anyuka! Hogyan ösztönözzem a kisfiam hogy másszon a játékokért?

Figyelt kérdés
Picit elrontottam.Nagyon sokmindent a keze ügyéb raktam és megszokta.Nem ül fel maátol csak fél ülő helyzetből húzza magát.Állni is csak a combomról húzza magát.Hasra fordul,de vissza nem.Igazábol egy nagyon mozgékony gyerek,de ha hason van nem tolja fel magát,hanem mint egy kis béka(bocsánat tőle a hasonlatért)hadonászik meg felfele rugdos a lábával.Most hogy lent van a földön nyúl oldalra,el is éri,de ha arrébb rakom akkor inkábba kezével játszik.Elbújtam úgy figyeltem,hogy ne lássa,mert ha meglát akkor kiabál hogy adjam oda a játékot.Segíts kérlek hogy tornáztassamhogy egy kicsit erősebb legyen.Más tanácsát is szívesen fogadom természetesen.8 hónapos 9 kg.
2008. dec. 19. 10:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ki sem nyomja magát,ha egy kicsit megemelem a pocakját akkor is csak pár másodpercig.
2008. dec. 19. 10:34
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok gyógytornász, de talán segít amíg nem jelentkezik vki!

[link]

2008. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm.Nagy segítség
2008. dec. 19. 11:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!