Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok kajaötleteket, amit...

Írnátok kajaötleteket, amit kb. fél óra alatt el lehet készíteni, amíg a baba alszik?

Figyelt kérdés
Már csináltam rántott sajtot(többször is),meg ilyen-olyan tésztát(mák,krumpli...)de kezdem őket unni... :)
2010. szept. 17. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Zelleres tejfölös burgonyaleves

zöldséglepény túrókrémmel

spenótfőzelék bundáskenyérrel

2010. szept. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

- fasírtot begyúrod és rúdformában tepsibe teszed. oké, a sülési idő több, de a bekészítés nem sok. én az előre begyúrt fasírtot fagyasztani is szoktam, aztán regelre kiolvad, beteszem és ebédre kész :)

- krumplit felkarikázol vékonyra vagy felkockázol apróra és nyakonöntöd zöldfűszeres/fokhagymás/fűszeretett tejföllel. a tetejére mehet reszelt sajt, vagy bele hagymakarikák, kolbászkarikák. a sülési idő itt is több, de ha reggel bedobod nem kell rá figyelni v ott állni mellette...

- tepsibe husiszelet, leöntöd tejföllel v tejszynnel, rá reszelt sajt, irány a sütő. a hús vastagságától függően hamarabb-később kész

- tarhonya. hagymával és ráütött tojással is jó, vagy pl cérnametélt ugyanígy.

- tejbegríz :) tejberizs

- kivajazol egy jénait, belepakolsz kenyérszeketeket h féligfedjákegymást, meglocsolod tejjel, megszórod ízlés szerint cukorral, vaníliás cukorral, meghinted mazsolával, irány a sütő :)


huhh, még egy csomó 5letem van, csak már szétszedik a lakást a kölkök...


jó főzőcskézést :)

2010. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tepsiben különböző húsételek, leggyorsabb a csirke, fűszerezheted sokféleképpen.

Rakott ételek jénaiban, szintén sütőben.

2010. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bolognai, sajtszószos-zöldséges tészta (én általában abból csinálom, ami itthon van: pl. brokkoli, zöldborsó, vegyes zöldség, de van, hogy csirkemellet is pirítok bele), főzelékek- ha pl. csirkepörköltet csinálsz hozzá csirkemellből, az kb. 20 perc alatt megvan.
2010. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 pomat ***** válasza:

Egy másik blogba írta valaki a következő oldalakat:

[link]

[link]

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

[link]

2010. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyél halat, bármelyik pár perc alatt kész, zöldséggel. Még egészséges is, és nem hizlal.
2010. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszi! :)

Utolsó előtti:félre értettél,én magamnak szeretnék főzni,még szoptatok :)

Utolsó:híznom kéne nem fogyni.Kisebb vagyok,mint a terhesség előtt.. ez nem feltétel :)

2010. szept. 17. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Tepsis etelek

Tepsi aljaba kerul egy kicsi olaj.Fott krumplit felkarikazod arra mehet karikara vagott paradicsom,hagyma,tojas,szalonna.Ha osszesul megszorod sajttal es es visszateszed amig a sajt megolvad rajta.

Paprikas krumpli szinten fel ora.

Hal paprikas. 1 csomag tonhalat darabokra vagsz .Hagymat pucolsz,feldarabolod.Olajban megdinszeted.Ra a halat,felontod egy pici vizzel aztan hagyod megfoni(nagyon gyorsan meg van) fuszerek: halaszle fuszer,pirospaprika, kicsi bors, so,vegeta.

Legjobban nokedli illik hozza de petrezselymes rizzsel is jo.


Persze attol is fugg,hogy hasfajos-e a babad mert akkor pl. hagymat jobb kerulni. Ezt neked kell kitapasztalnod.

2010. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 pomat ***** válasza:
bocsi:-)
2010. szept. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Semmi gond,sőt köszi,előbb-utóbb ennek is hasznát veszem :)
2010. szept. 17. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!