Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy fáj-e a...

Honnan tudom, hogy fáj-e a torka 14 hónapos kisfiamnak? Mit lehet neki adni torokfájásra?

Figyelt kérdés
Sokat fáj a torkom mostanában és félek, hogy neki is, mert sokat sír és keze mindig a szájában van.Persze fogzik is.
2010. szept. 16. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egy éves fiamnak most fáj először (legalábbis így gondolom), most nem eszik először. Semmit nem hajlandó lenyelni és nagyokat nyel. Panadol Baby-t adtam neki (kicsit lázas is volt) és éjszakára egy Noramiphenazoni kúpot (szintén először életünkben) használok. A Panadoltól jobb a közérzete is, és fogzásra is jó.
2010. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az a tuti ha elviszed orvoshoz, belenéz a szájába, és megmondja. Én Nurofent adtam neki amikor torokgyulladása volt nemrég (9 hónapos).
2010. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!