Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végez most valaki otthoni...

Végez most valaki otthoni munkát? Nagyon nagy szükségem lenne jövedelem kiegészítésre a 8 hónapos kisfiam mellett. Segítene valaki? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
2010. szept. 16. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

vállalhatsz forditást pályázatirást


vehetsz a neten olcsón ruhát és árulhatod drágán ugyanott


saját áru készitése www.meska.hu www.etsy.com oldalakon


kutyatenyésztés -- hosszú távú--


okj-s fényképész aki kijár házhoz betársulhatsz egy fotóshoz

2010. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én magántanítok. Viszonylag kis erőfeszítés mellett jó jövedelem, de sajnos most költöztünk új helyre, nem ismerek senkit, nehezen indul be. Egyetem alatt heti 10-12 ezer összejött belőle, pedig nem vittem túlzásba. Szívesen vállalnék fordítást is, de nem tudom, honnan lehet ilyen munkát szerezni. :( Vannak, akik teszveszeznek, megveszik a turiban a ruhákat és drágábban adják tovább, én attól félek, hogy majd nem sikerül eladnom.
2010. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És aki nem beszél magas fokon nyelveket vagy nincs "tanári" tudása....? lakótelepen pl. nem lehet kutyát tenyészteni és hasonlók... :(
2010. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
felsoroltam egy pár lehetőséget mivel konkrétumot nem mondott magáról a kérdező.
2010. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

22éves vagyok, Fejér megyében lakom, van egy 8 hónapos kisfiam. Angolból nagyon jó voltam, de mikor elkezdtem dolgozni nagyon sokat felejtettem:/. Most sem használom, ezért a fordítás kihúzva. Sajnos a kutyatenyésztés is, mert már van egy labink, és egy német juhászkutyánk. Ráadásul nem x hónap múlva, hanem sürgősen szükségem lenne arra a jövedelemkiegészítésre:(.


Praktikerben, Obiban stb lehet kapni gyöngyökből készített csillárokat, lámpákat. Ha megmondom, hogy nézzen ki, akkor apukám megtudná a vázukat csinálni, én pedig a gyöngyöket, kristályokat szerelném rájuk. Nagyon sokszor láttam már ilyeneket, és sokszor műanyag díszek vannak rájuk szerelve, és 40.000 Ft - a csillagos ég az áruk:/. Lehet lenne olyan, aki megvenné a bolti ár harmadáért. Szerintetek?

Csak ez is olyan, hogy ki tudja mikor találnék rá vevőt:(... Nekünk pedig sürgős lenne!

2010. szept. 16. 14:09
 6/8 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani, hogy gimnáziumi végzettségem van, ami sajnos semmire nem jó. Ma már olyat keresnek, aki ért, illetve legalább papírja van róla.

Az adatrögzítés, hogy működik? Hol tudnék ilyen munkákat találni?

2010. szept. 16. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:

adatrögzítést én még távmunkában nem hallottam. senki nem fogja neked otthonra kiadni az ügyfelei adatait...remélem!

szerintem ez a csillárosdi jó ötlet, teszveszen, vaterán tuti el lehetne adni!

ha ilyen "kézügyes" vagy, varrhatnál pl. fejvédő-baldachin-kiságyra köthető tároló szettet, hálózsákot, ovizsákot. ezt is lehet neten, bababörzén árulni, jó pénzért.

esetleg ha van elég türelmed, vállalhatsz megőrzésre hasonló korú babát.

én pár éve avonozok, 10-15 ezer mindig megvan belőle havonta, de van, hogy 40 is összejön, és nem sok munka. pár embernek megmutatom a katalógust, a munkahelyemre befutok vele, játszóra, védőnőhöz elviszem. neten feladom a rendelést, házhoz hozzák a csomagot. bukni csak akkor tudsz rajta, ha a vevőd nem fizeti ki, amit odaadtál.

2010. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- varrhatsz, ha tudsz,

- mlm mindig jó, de általában idő kell a stabil fizu és vevőkör kiépítéséhez, tűzoltásra nem a legjobb (és akkor már FLP szerintem)

- internetes kereskedelem, ha találsz egy gyártót lehetsz a viszonteladója,

- teszvesz, vatera, mások cuccait is felteheted és megegyeztek, hogy fix árat kér-e érte és ha drágábban megy el a többi a tiéd, vagy százalékot kérsz, de a turiban bagóért megvett cuccokat is eladhatod ilyen oldalalakon

- ha bármi felesleges cuccod van tedd fel a teszveszre, ha elmegy, van pénzed,

- partnerprogramok a neten - láttam biztató ajánlatokat, de konkért tapasztalatom majd csak most lesz, ha belekezdek.

2010. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!