Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi kérdésben ki lenne...

Babakocsi kérdésben ki lenne a segítségemre?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, amin van a váz és külön-külön lehet rárakni a babahordozót, mózest és a sport részt. Mi lehet ezeknek a fajtáknak a neve? Illetve az ára is érdekel.
2010. szept. 16. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 funkciós vagy travel system. Nagyon nagy a szórás árban, mi bébé confortot vettünk 150e-ért, de mást biztos lehet 50e-ért is venni.
2010. szept. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Travel set v. travel system-es babakocsik.pl. ez

[link]

2010. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Adnil25 ***** válasza:

Nekem ha most kéne választani akkor ezt választanám.

[link]

A nevét nem tudom, de azt tartsd szem előtt hogy nektek mi lenne a legjobb. Cipelni kell-e, mekkora helyen kell tárolni, milyenek az útviszonyok...stb.

2010. szept. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ez az!! Amit az utolsó válaszban kaptam :) Könnyű alu váz kell, a lépcsős cipelésnél, illetve csak a vázat könnyebb a csomagtartóba berakni, a hordozód meg csak rápattintani. Meg az sem utolsó szempont, hogy nagyon tetszenek :)
2010. szept. 16. 11:10
 5/11 anonim ***** válasza:

én láttam élőben az utolsóhoz nagyon hasonlót, mert képről baromira tetszett:

[link]

képről azt hittem ez lesz az igazi, mert praktikus, ahogy írtad.DE a sport része bazi nagy, merev, nem lehet összecsukni, így mikor azt kell használni(és azt fogod többet használni) akkor az úgy nagyon nagyon sok helyet foglal el a csomagtartóban,a vázon kívül!!szóval nézz meg egy párat mielőtt döntesz!

Arra is figyelj, hogy ezekből a multifunkciósokból is kétféle van:1., amit linkeltünk, ennek a háttámlája függetlenül dönthető az üléstől, 2. van olyan aminek a háttámlája nem dönthető függetlenül, szóval mikor hátra döntöd a picit, a lába is emelkedik.Nekem ez alapból nem tetszett, de ízlések és pofonok.

linkelek egy ilyet is, ezt sokan dicsérik:

[link]

ennek a port része állítólag nem olyan hatalmas, ha nincs a kocsin.

Szerintem mindenképp nézz meg ilyen típusokat, brendonban, babaszafariban van sok, nem tudom merre laksz mondjuk, és csak utána dönts.

Nem akarlak lebeszélni, de nekem is nagyon tetszett eleinte, aztán sok olyan dolgot fedeztem föl, ami miatt nem ilyet veszünk.De persze neked kell tudni milyet szeretnél:)

2010. szept. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kedves vagy :) Mindenképpen jól meggondolom, mielőtt döntök. Van egy 21 hónapos fiunk és az ő sportkocsijával 100%-ig meg vagyok elégedve, így azt gondoltam, hogy azt megtartom, ha a lánykám akkora lesz már.

Fiamé: [link]

Ezekben a típusokban pont a mózes és a hordozó ami tetszik, valószinűleg a sportot nem is nagyon használnánk.

2010. szept. 16. 11:30
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.És abba a sport kocsiba nem lehet esetleg mózest venni?Vannak már elég jó merevfalu, meg sima textil mózesek is.plusz egy hordozót a kocsiba.Mert egy ilyen többfunkciós kocsi szerintem elég drága ahhoz, hogy csak a sport és a mózes részt használd.Persze az anyagi dolgaitokba végképp nem akarok beleszólni, ti tudjátok mire mennyit költötök, ez csak egy vélemény:)Meg azt mondják, hogy nem is jó, ha a baba több órát van a hordozóban...szóval azzal sétálni nem éri meg, ha meg boltba mentek kocsival, akkor sem kell kiszedni a babát a hordozóból, ha elaludt, simán be lehet tenni a bevásárlókocsiba hordozóstul...
2010. szept. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ebbe sajnos nem lehet se mózest se hordozót tenni. :( Az anyagi része annyiban érdekel, hogy hülyeségre azért nem költenék, de ha már a mózes és a hordozó részét ki tudom használni, akkor már megérte. Persze láttam én is 300.000-ért is hasonlót, annyira azért nem ereszteném el magam.
2010. szept. 16. 12:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon ajánlom neked a Chipolino Gemmat, amit már linkeltek. Nekünk ilyen van, 1 éve használom. Előtte nagytesónál fogyasztottam 3 kocsit is, szóval van már tapasztalatom.

Ez a chipolino nagyon könnyű, pláne a kategóriájában, könnyen kezelhető, kicsire csukható.

2010. szept. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlanám neked

[link]

Ez olyan jó, hogy még a sport részét is fogod használni. Nekem 2009 nyara óta ilyen van, de nem adnám semmiért.

2010. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!