Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz bababörze Nyíregyhá...

Mikor lesz bababörze Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én itt szoktam megnézni:

[link]

Sajnos Nyíregyházát nem találtam, de felhívhatod őket, mikor terveznek ott börzét!

2010. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nemrég volt én voltam. aug.22.-én.

de szokott lenni októberben is.

de vélemény szerint egy turkáló jobban megéri ha ruhát akarunk venni... a zöme turis ruha volt. (Next, George, H&M, Gap, stb...)

A régi Szuper helyén lévő turi jó nagyon, főleg a hónap első hétfőjén van teljes árucsere. a köv.október 4.-én lesz, amikor teljesen kicserélik, nyitásra kell menni és akkor borítják ki előttünk a zsákokat. van harc a ruhákért de érdemes.


A börzén mondjuk cipőket éri meg venni.

kicsit hosszú lett, bocsi :)

2010. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

14.55-ös második vagyok: megtaláltam!!!!!

OKTÓBER 10.

[link]

2010. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok. Turiba én is sokat járok, minden ruhája szinte onnan van.
2010. szept. 15. 15:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nyíregyházi anyuka vagyok, szerettem volna én is a babaruha-börzén árulni, de lekéstem a regisztrációról. Van egy-két alig hordott ruhadarabom kisfiúknak. Akit érdekel esetleg tudok róluk képeket küldeni. Van egy pár kisméretű hosszú újjúm (50,58), de a nagy részük 74-es. Pulcsi, téli kabát sállal, kordbársony nadrág. A C&A-ból valók, a bársonynaci Benettonos, a hosszú újju bodyk Brendonból vannak. Van egy 20-as méretű Siesta bőrcipőm is. Írjatok privit, vagy a bernadettke77@citromail.hu-ra, ha valakit érdekel.

Nagyon szívesen házhoz is viszem őket, akár megtekintésre is.

18 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos a kisfiamra ezek már kicsik, 80-86-os méret kell neki.

De szívesen megnéztem volna a ruhákat.

2010. okt. 6. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:

: )

Mi is 86-ost hordunk, ezért igyekeznék megszabadulni a kicsiktől. Az a helyzet, hogy minden ismerősöm, akinek nálunk kisebb babája van az kislány, és ház ezek tipikusan fiús holmik.

2010. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!