Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendőm selejt csomag...

Mi a teendőm selejt csomag liberoval? Visszaküldhetem a gyártónak?

Figyelt kérdés
Ne írjátok, h vigyem vissza a boltba, ahol vettem, mert a párom kidobta a blokkot és hiába kukáztam, nem találtam meg. :(
2010. szept. 15. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
fényképezd le,és e-mailben a gyártónak küld el.
2010. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha használhatatlan, akkor mindenképp megér egy próbát, hogy visszaküldöd. Legfeljebb nem foglalkoznak vele. Nincs valami telefonszám a csomagoláson, amin panaszt tehetnél?
2010. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Van a csomagion telszám, de nem veszi fel senki. megpróbálom mailben elküldeni. köszönöm :)
2010. szept. 15. 14:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másikat, és annak a blokkjával vidd vissza.
2010. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi a baj vele? Ha megapack, és nincs hátul gumija, arról itt írtak kb. 2 hete pont. Visszaküldte valaki, és azt írták, volt egy olyan széria, ami így ment le, de állítólag reklamáció ellenében kicserélik. Most én is elküldtem, termékkóddal, és pelenkamintával együtt, hát kíváncsi vagyok, kárpótolnak-e.

Az is jó ötlet, hogy vegyél másikat, és annak a blokkjával cseréltesd, csak nehogy az is hibás legyen...Nem tudom, mi lett a minőségellenőrzésükkel...

2010. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is azt csináltam, hogy vettem egy új csomag pelenkát és annak a blokkjával vittem vissza a rosszat. Most van itthon két csomag jó pelenkám.
2010. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már valahol olvastam, hogy a liberotól kiment egy széria hibás pelenka, de mindenkinek kicserélik, ha kéri.
2010. szept. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hümm, eszembe se jutott, h vegyek másikat..

Egyébként azt csináltam én is, h küldtem a liberonak egy mintát, meg termékkódot, aztán majd meglátom.

2010. szept. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!