Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsák aká kell valamit...

Adnil25 kérdése:

Hálózsák aká kell valamit adni a babára, vagy elég egy body?

Figyelt kérdés
Most fog aludni először hálózsákban az 5,5 hós babám. Még nem próbáltuk ki.Nem tudom hogy mit adjak rá. Pántos a hálózsák.Este kb. 22-23 fok van a szobában.
2010. szept. 14. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Body,rugi,hálozsák.Nekünk ennyi idösen ez vált be!

2010. szept. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ,milyen vastag a hálózsák.Ha bélelt akkor nem kell.ha nem én adnék rá még egy rugdalózót.
2010. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 4 hónapos kislányom egy bodyban van csak a hálózsák alatt,mondjuk az hosszú ujjú.
2010. szept. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak egy rugit adj rá ha ujjatlan a hálózsák. Szerintem body nem kell, belesül szegény gyerek, nem egészséges.
2010. szept. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Most mégis úgy döntöttem hogy még nem adom rá, mert még igen csak elemében van így fürdés után. Majd eegy kicsit később. Bár előszeretettel használja a lábait, úgyhogy lehet hogyhanyagolom.
2010. szept. 14. 18:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Elég egy rövid bady. Ha hidegebb vagy egy hosszuujju bady, majd ha még hidegebb egy rövid bady+ vékony rugi, majd vastag rugi, majd hosszuujju bady és meleg rugi...
2010. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekünk vastagabb zsákjaink vannak, ujjatlanok, én hosszú ujjú bodyt adok alá. most nálunk még nincs fűtés, este 17-18 fok van, ilyenkor adok rá még egy véknoy rugit is, de ha lenne 21-22 fok, már nem adnám azt sem.

nálunk egyébként pont azért vált be, mert a fiam sokszor akaratlanul is kepesztett a lábaival álmában és sokszor beakadt a rácsba. na ez zsákban kizárt. és nem baj, ha kitakarózik:)

2010. szept. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk most 21-22 fok körül van éjjel, hosszú ujjú body-t adok csak az ujjatlan, de bélelt hálózsák alá. Sok variációt kipróbáltunk már (body-rugi-vékonyabb zsák, body-plüss hosszú ujjú zsák), de a mostani vált be leginkább, nem fázik, és nem is izzad.
2010. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam is csak most azt szeretném mondani, hogy nem baj ha hsználja a lábát, nyugodtan add rá, most kell rászoktatni. Az enyém is kb. ilyen idősen kezdte használni és már 20 hónapos és még mindig használjuk. Megy is benne simán, viszont ezt nem tudja lerúgni magáról. A felettünk lakó kislány mindig meg van fázva mert Ő nem lett rászoktatva időben és már nem hajlandó felvenni.
2010. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk kb 22 fok van a szobában. Vékony pamut hosszú ujjú hálózsákban alszik, és alatta rövid ujjú body van. Meg egy vékony zokni (ez lehet nem kéne, de már annyira megszoktam én is, meg ő is, hogy mindig van rajta zokni). És még be van takarva egy vékony pléddel. 7 hónapos, és szerintem így jó neki, mert jókat alszik.
2010. szept. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!