Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van olyankor ha nem sikerül...

Mi van olyankor ha nem sikerül, már többedjére sem megmérni a baba hallását?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom,és még mindig nem tudták megmérni a hallását.Sem a kórházban,és azóta sem pedig már 3 szor voltunk,utoljára ma.A jobb fülét megnézték,az jó a balt pedig nem tudják.Hallani hall a baba,figyel hangokra zenére.Ma pl az volt a baj,hogy mozog a gyerek,miért nem alszik?Aludt mikor vittük,ugye ott felébredt,nem tudom egy 4 hónapos babának azt mondani hogy nem ébredj fel.Teljesen kikészit ez,hogy hiába megyünk sehol semmi,menjünk vissza holnap azt mondták,vagy a héten.De ha akkor is mozog akkor hogy nézik meg?Mi van ha nem sikerül?Járt már igy valaki?
2010. szept. 13. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked hogy csinálták?


Mert nekem az ölembe kellett fogni arccal kifelé, úgy, hogy álltam közben. Így nemigen tudott mozogni, és határozottan ébren volt. Egy fontos dolgot kellett csak betartani a babának: ne adjon ki hangot, ne sírjon. Mi 1 perc alatt végeztünk is mind a 2 fülével.

2010. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ölemben ült,tartottam a fejét,de ugye akkor meg elkezdett mozogni,meg gagyarászni is.Kb 10 percig kínlódtunk.Ki se tudom számolni hogy akkor menjünk ha alszik,mert ma is úgy mentünk,erre ott ahogy csapkodták az ajtót,az emberek fel is ébredt.
2010. szept. 13. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos a lányom és szerdán megyünk hallásvizsgálatra, eddig nem tudták megnézni, mert szűk volt a hallójárata. Hát én is ettől tartok, hogy nem fogja tudni megnézni...
2010. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!