Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem néz rám a babám?

Nem néz rám a babám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kétségbe vagyok esve más 2hónapos babáknak fülig ér a szájuk a mosolytól és figyeli az embereket.


Az én kis csöppségem nem néz rám,másra se nagyon és mosoly max 1x van egy nap de azt is csak úgy a semmibe mosolyog.Ha szolok neki se figyel ha megfogom a fejecskéjét és egyenesen tartom,hogy szemkontaktust alakítsunk ki akkor se.Egész nap beszélek és énekelek neki,sokat mosolygok rá és semmi.

Néha azt hiszem,hogy nem is hall,hangos dologra összerezzen de amugy ha valaki beszél melette vagy bármi nem regál.Hallásvizsgálatot csináltak neki azt mondták jó a füle.


Nagyon aggódom,hogy mi lehet a baj.


Valakinek volt hasonló és mi lett végül?


2022. márc. 19. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos, ne várj el tőle semmit.
2022. márc. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem várok el tőle semmit csak a védőnő mondta,hogy ezt már kéne csinálja és ha nem csinálja az bajt jelent.
2022. márc. 19. 14:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyformák a gyerekek… lehet 1-2 hét múlva csinálja. Szociális mosolyt ne várjunk már el egy 2 hónapostól.
2022. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A vedőnő mondta h mosolyognia kene mar emberekre
2022. márc. 19. 17:40
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem azt kérdezte az egy hónapos státuszon, hogy van már napirendje? 😂😂😂😆

És milyen megoldást javasolt azon kívül, hogy nagy okosan megállapította hogy “BAJ”?

2022. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem jelent ez bajt, napról napra tanulnak. Ha majd egy hónap múlva sem csinálja kérd ki szakember véleményét. :)
2022. márc. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
19:05-ös azt,hogy beszéljek énekeljek neki meg mosolyogjak sokat.Mondtam neki,hogy ennél többet nem tudok neki énekelni meg beszélni hozzá mert egész nap azt csinálom és nyilván mosolyogva beszélek hozzá.
2022. márc. 19. 19:57
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 3 honapos koráig varj, addig nem furcsa ha ezeket nem csinálja. Ha addig sem alakul ki, akkor mar érdemes lehet megnezetni.
2022. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek, megkérdezhetem? Nálam is hasonló a helyzet.
2023. jún. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia a panaszok amiket leírtam rendbe jöttek 😊
2023. jún. 5. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!