Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Boltból veszitek a babátoknak...

Boltból veszitek a babátoknak a gyümülcsöt?

Figyelt kérdés

Lassan elkezdem majd hozzátáplálni a babámat, gyümölcsökkel kezdeném, de sokan azt mondják, ne boltit adjak neki, mert az tele van mindenféle permetezőszerrel. Próbálnék szerezni háznál almát, de sajnos nincs ismerősöm, akinek lenne.

A férjem szerint jó a bolti gyümölcs is. Ti hogy vagytok ezzel?


2010. szept. 13. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs más választásod vagy a bolti vagy az üvege.Szerintem ugyanaz.Nem tudod megakadályozni hogy ne kapjon mérget mert van mindenben.A bio dolgok biztos jók csak qva drága.

Én a boltban veszem.

2010. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nincs,marad a bolt,meg a piac.
2010. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De a "nagyáruházak" és a zöldséges-piac árúi között nagy-nagy külömbségek lehetnek,mert a múltik sok "szemetet"felvásárolnak.A bébiételek azért szigorúan ellenőrizve vannak,én azzal kezdtem,és inkább piaci mint bolti ha nyers gyümölcs.Figyeld mert szokott szedd magad akció is lenni almánál,körténél pl.(helyi újságokban hírdetik),De nem kell túlaggódni ,arra figyelj hogy jó alaposan megmosd,akkor is ha megpucolod.
2010. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi zöldségesnél veszünk, aki piacról szerzi az árut.

Csak a hipermarketeket inkább kerüld ebből a szempontból.

2010. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintetek a piacoson nincs permet? Naivság ezt hinni!
2010. szept. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso de van,de jobb mint a hipermarketes.

en nem veszem,kertbol szedem.

2010. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én zöldségesnél szoktam venni, ami már jól bevált. Néha piacra is kimegyek. Mióta a gyerkőc is eszik gyümölcsöt, a hypermarketek gyümölcs-zöldségeit kerülöm.
2010. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!