Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm 8hetes, és roppant...

Babóm 8hetes, és roppant keveset alszik. Szopi után is jó két óra mire elaltatom, aztán alszim 20-30 percet és ott az új szopi ideje. Éjjel is kel 4-5óránként?

Figyelt kérdés
A helyzet éjjel is ugyanaz,én meg alig alszom szinte 2-3 órát.Más is van így?Fog ez változni?Lassan megőrülök?
2010. szept. 13. 07:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanígy voltam én is, még kérdést is írtam ki!:) Azóta kicsit javult a helyzet (most 10 hetes), de tegnap pl megint nem aludt semmit napkózben, mégis fent volt éjjel 2x...Bízok benne, hogy lassan beáll a napirend. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy pihenj te is, amikor csak lehet! Esetleg próbáld szopi után kivinni a levegőre, ott általában hamarabb elalszanak! Kitartás!

Egy szintén fáradt anyuka...:)

2010. szept. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyen "nagy alvó volt" később is ilyen rövidkéket aludt. egyszer szuri után belázasodott akkor szinte végigaludta a napot.

Most sem egy nagy alvó délben alszik másfél 2 órát de már az éjszakákat végigalussza.

Anyós meg jött az okoskodásával, hogy az apja milyen jókat aludt, de valószínű a fiam ebben nem az apjára ütött...

20 hónapos kisfiú anyukája

2010. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom mit éreztek:(

Sajnos az én kisfiam 7 hónapos koráig nem aludt. Már mikor hazajöttünk a korhátból, két etetés között szinte végig ébren volt. Napi 2-3x aludt 30 percet, se több se kevesebb. Aztán mikor megtanult kúszni-mászni, akkor aludt 1x 1órát, és délután 30 percet.

Most 16 hónapos, és napi 1x alszik de álatlában 2-2,5 órát.

2010. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hadd kérdezzem meg, hogy mikor fent van, akkor elvan, nézeget, vagy nyűgösködik, sirdogál, és hurcolni kell? az enyém sajnos az utóbbi...
2010. szept. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mikor hogy darabig elvan,aztán nyűglődik,és a hintába alszik:(
2010. szept. 13. 10:14
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ez az, az enyém is ilyen, kb fél orát van el, aztán nyűg, néha elalszika hintában, de ott sem jo mindig. ja és mi max 3 oránként kelünk éjjel...
2010. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom nem vigasz,de jó tudni,hogy az ember nincs egyedül!!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 13. 11:35
 8/8 anonim ***** válasza:
az én babám 7 hetes mióta megszületett ezt csinálta az első pár hétben altattam szopi után semmi nem történt max 2x fél órát aludt napközben éjjel is alig...utána belefáradtam kapott pihenőszéket kiságyban nem aludt el..azóta ráhagyom az alvást nem erőltetem.így szopi után nézelődik bebambul is jóval többet alszik mint korábban,na jó nem annyit mint egy átlag gyerek...
2010. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!