Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek tejérzékeny a másfél...

Akinek tejérzékeny a másfél év körüli gyerkőce, mit ad neki enni?

Figyelt kérdés
Általánosságban? Reggelire ,vacsira? Eddig m sokszor tejpépet ettünk, joghurtot és hasonlókat? Mivel váltsam ki? Vajas kenyér és felvágott helyett mit adhatok neki? Csak gyümölccsel nem lakik jól szegénykém. 17 hónapos kisfiú anyukája
2010. szept. 12. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a házitejet.Az én babámnak éveken át nem adtam tejet,pedig csak a tartósított bolti tejet nem bírta.
2010. szept. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 14 hónapos most derült ki hogy valószínű tejérzékeny.Reggelire virsli-bár nem örülök neki,melegszendvics,sajt nélkül,rámával,mert az növényi.vacsira főzeléket kap,vagy ha a mi vacsoránk olyan,ami ő is ehet,akkor azt kap,elalváshoz tápszer.Én az uzsival vagyok bajban nekünk az volt joghurt,túró vagy ilyesmi...nem könnyű!
2010. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
esetleg sütőtök, most van éppen. Egynek talán megteszi.
2010. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Milyen virslit és felvágottat adtok pontosan? Mert úgy tudom azokban is, legtöbben van tej, vagy annak valamilyen formája. Amúgy nagyon köszi :)
2010. szept. 13. 07:49
 5/5 anonim ***** válasza:

off: a ramaban is van tejszármazék, viszont a liga margarin teljesen tejmentes


on:

lekváros kenyér, kukoricakása, zabkása (vízben főzve, kakaóval, karobbal ízesítve, v rizstejben főzve)

2010. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!