Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Álomvirág légzésfigyelőhöz...

Álomvirág légzésfigyelőhöz milyen matracot vegyünk?

Figyelt kérdés

Légzésfigyelőnk van, matrac még nincs:) De itt a dilemma. Én szeretnék kókuszmatracot, szimpatikusabb. De talán tévesen fog riasztani a kütyü ha nem hagyományos a szivacs. Az jó lenne ha vékonyabb fajta kókuszm.- lenne? Tudom, lehet állÍtani az érzékenységen de hátha tud valaki konkrétumot, saját tapasztalattal.

Köszi!


2010. szept. 11. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb légzésfigyelő bármilyen matraccal tökéletesen működik,szerintem.Az Álomvirág légzésfigyelő egy nagyon jó minőségű cucc,sztem nyugodtan vehetsz hozzá normál vastagságú kókuszmatracot,nem fog téves/kóbor riasztást adni,főleg mert beteríti az egész kiságyat.Nekem ez a véleményem,de már félek h lepontoznak:)
2010. szept. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk sima szivacsmatrac van , másfél éves a kicsi, 1 éves koráig hasznátuk a légzésfigyelőt.

Kókuszmatracot nem is akartam, több okból. pl penészedik, drága

2010. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Reméltem, hogy valaki megerősÍt:) és főleg, hogy használható kókuszmatraccal.

Ja, nem csak a számomra pozitÍvakat köszönöm, hanem az összes tapasztalatot és értelmes gondolatot.

2010. szept. 12. 00:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem Álomvirág van, és kókuszmatraccal használom. 1*volt riasztás, de azért mert elmozgott teljesen a szélére. Én nagyon elégedett vagyok. Nem elhanyagolandó az sem hogy kókuszmatrac a legjobb a gerincének.
2010. szept. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Álomvirágunk van nekünk is, sima szivacsmatraccal. Kókuszhoz is jó, én úgy tudom. Szerintem nyugodtan vegyél kókuszt.
2010. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Azt hiszem akkor jövő héten a matrac is meglesz a Babának.

Minden jót Nektek!

2010. szept. 12. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!