Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a 3. Hippes csomag?

Mit tartalmaz a 3. Hippes csomag?

Figyelt kérdés
Az amit 8 hónapos korban lehet átvenni a Rossmannban.
2010. szept. 10. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Némi reklámanyagot, egy 8 hós bébiételt és egy bébiitalt. Ennyi volt csak benne.
2010. szept. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, de hogy lehet ilyen csomaghoz jutni?
2010. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Off-olónak: A kórházban szülés után adtak mindenféle csomagokat, abban volt ilyen kupon, amit 4 hós korban lehetett beváltani. És ebben pedig a következő kupon volt benne, amit 8 hósan lehet beváltani.
2010. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak!A korházban amit adnak felicitas csomagot abban volt 1 hipp-es ismertető csomag és abban volt 1 kupon amit bármelyik rossmann üzletben be lehet váltani!

Kérdezőnek:1 baba kaja volt benne 8 hós kortól 1 babatej 10 hós kortól 1 kecskeméti gyümi szintén 8 hós kortól és 1 előke!A napokban váltottam ki én is:)

2010. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak sokminden volt benne, én 2 hónapja váltottam ki, de nem ez volt a csomagban. Első.
2010. szept. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16:22-es vagyok! Egészen pontosan most hétfőn váltottam ki és az volt benne amit leírtam!Úgylátszik nem egyformák a dobozok:)
2010. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy néha variálják a csomag tartalmát.
2010. szept. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!