Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen színű borostyánláncot...

Milyen színű borostyánláncot vettetek a kisfiatoknak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 21:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Konyak színűt vettünk a 4 hónapos kisfiamnak és nem nagyzolási mániából hanem előre felkészülök a fogzásra mert szerintem egy anyának az a legrosszabb ha szenvedni látja a gyermekét és mellesleg semmi életveszélyes nincs benne!!!!Még fogunk nincs kinnt,tehát abba még nemtudok nyilatkozni de az biztos mióta rajta van a fiamon sokkal jobbakat,hosszabakat alszik éjjel is és nappal is!
2010. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi az offért, de minek az egy kisbabának?

Borostyánlánc.... ez katólikusoknál van, nem?

Valaki felvilágosÍtana...?

2010. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsónak:

[link]

2010. szept. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van,de mindenki fiunak nézi,mert kis kopasz a lelkem:) De ő trikolort kap ha megérkezik a postán. Szőke az a kevés haja,szeme meg kék. 4,5hós.
2010. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sötét színű,2800 Ft-ért vettem ,nagyon lehet érezni a baba bőrén az illatát.
2010. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Szeritem a konyak vagy a tricolor lesz nálunk a befutó. :) Világosbarna haj, és kék szem.

Egyébként 4,5 fél hónapos a kisfiam és már kibújt egy foga, nem is vettük észre, csak mikor már kint volt. Éjjel elég sokszor ébred, de nem gondoltam, hogy a foga lehet már, és mégis! Remélem fog használni a lánc, és nyugodtabban, többet fog aludni.

2010. szept. 13. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!