Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám folyton...

Csak az én babám folyton nyűgös? Még a játékokon is egy idő után felhúzza magát. 5 hós

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt...mintha nem érezte volna jól magát a bőrében, minden csak rövid ideig volt jó...sokat is sírt, emiatt sokat volt kézben. Aztán amikor elkezdett mászni, mintha kicserélték volna. Imádja, hogy jöhet-mehet, felfedezhet. Óriási könnyebbség.
2022. jan. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az én fiam is elég nyűgös típus, most lesz 11hónapos. Mindig vártam az áttörést a kúszástól, mászástól, üléstől, hogy akkor majd jobb lesz, jobban lefoglalja magát de mire ezek megérkeztek jött a szepa és ha kicsit is távolabb vagyok jön utánam, ha nem lát akkor ordít. Most a járást várom, hátha akkor jobb lesz 😅
2022. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk most az van, hogy a másfél éves lányom nemigen van még a topon beszédileg (5-6 "rendes" szava van, meg kb 3-4 hangutánzó). Ami nem is különösebben baj, egyrészt tudom, hogy nincs elkésve, másrészt azt is tudom, hogy nincs két egyforma gyerek - a fiam ennyi idősen már megállás nélkül szövegelt, megmondta a nevét, számolt, tudta a színeket, sorolhatnám. Tehát én maximálisan toleráns és türelmes lennék, csak sajnos azt veszem észre, hogy már őt is egyre jobban zavarja, hogy nem tudja normálisan kifejezni magát, és ha épp nem értjük mit akar, akkor nemes egyszerűséggel visít. Na ebből a napi tizedik már rohadtul kiborító. 😐

Tudom, nem baba már, meg ez másfajta "nyűgösség", de azért gondoltam megosztom.

2022. jan. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A csecsemők sem hülyék, mindig új ingerekre van szükségük, ha már a korábbit kiismerték, mert az már untatja őket.
2022. jan. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen pedig lassan 3 éves lesz.
2022. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!