Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejpepet mikor adtatok először...

Tejpepet mikor adtatok először a babátoknak?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 13:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Volt aki rögtön elsore azt adott?
2022. jan. 20. 13:22
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Semmikor. Változatosan kínáltam a kezdetektől falatkákkal. Egyszer megkóstoltam. Nekem legalábbis nem is ízlett, amellett, hogy drága. 😅
2022. jan. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Kb féléves korában adtam neki először. De vannak olyanok amiket már 4 hónapos kortól lehet adni. Mi először zöldségeket, gyümölcsöket adtunk
2022. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Valamikor 1 éves kora után egyszer kipróbáltuk, neki baromira ízlett az összes és sokáig szívesen ette. Néha feldobtam egy kis plusz gyümölccsel, kakaóval. Most azért már inkább a tejbegríz jön be neki. (2 éves)
2022. jan. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3 éves volt🙄 a nagy, mert kapott a kicsi.


Olyan 10 hónaposana kicsi.

Nagyon jó evő volt.

Sok esetben akkor is kért mèg, amikor elfogyott .. gyorsan kellett mèg valami..

Az anyatej sem volt elég neki ( mennyiség igen, de nagyobb igènyei voltak)

Most is egy kisebb ètkű felnőtt adagját meg tudja enni, ha éhes.

Vagy reggelire 2 rendes szelet kenyér vagy 1 szelet de egy kígyó ubi 2/3-a..

2 èves most


Szóval a tejbegríz egy gyorsabb alternatívájának kaptàk később (főleg, hogy a nagy a tejbegrízt sem ette meg, de a tejet sem itta meg oviig)

2022. jan. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
6 hónapos kor körül kezdtem adni. Általában nem magában, hanem gyümölccsel kevertem. Azaz nagyjából fél vagy negyed adagot kevertem ki és adtam hozzá a gyümölcs pürét. Most 11 hónapos, most már csak pár naponta kap, ha épp nincs idő pepecselni a tízóraival.
2022. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Sose adtam tejpèpet a gyerekemnek.
2022. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan.
2022. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%

Én sem adtam nekik, nem tetszettek az összetevők meg szerintem nincs szüksége ilyen feldolgozott holmikra. Csináltam neki én búzából, zabból, rízsből, hajdinából stbstb. Nem sokkal több macera.

Ha nem lett volna kedvem ezzel pepecselni, akkor adtam volna talán, 6 hónapos kortól mondjuk.

2022. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
7-8 hónaposan kapott először. Eleinte az volt a reggeli és a vacsora. Most 22 hónapos és az esti rituálé része maradt: 6 felé vacsizunk, 7-fél8 között fürdés, utána tejpép, fogmosás, alvás.
2022. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!