Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Milyen gyakran szabad...

SOS! Milyen gyakran szabad szivatni a 6 és fél hónapos babám orrát? 10 percenként megtelik neki de nem tudom szabad e ilyen gyakran

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen szabad, ha kell akkor még gyakrabban is, ezzel csak könnyítessz neki, hisz ha mi is náthásak vagyunk mi is olyan gyakran fújjuk az orrunkat, amikor az eldugul és nem kapunk levegőt. ha kell akár 5 percenként is szívhatod neki.jobbulást!
2010. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólóval.
2010. szept. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ milyen szívód van. Nekünk azt mondta a védőnő, hogy hálózatról csak napi 2-3X szívjam, elemmel lehet bármennyiszer. (olyan szívónk van ami mindkettővel üzemel, a védőnő erről mondott véleményt), a porszívóssal nem tudom mi a helyzet, ha esetleg olyanod van.

Azért mondta a védőnő, mer ha túl erősen szívjuk, akkor még több termelődik.

Szívás előtt mindig fújjál be tenger vizes vagy Otrivin Baby orcseppet, Sprayt.

2010. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A porszívósra is rá van írva napi 6 alkalom.Az tény,ha erösen van szívva,akkor több nyák termelödik.
2010. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

en mindenben úgy gondolkozom mintha rólam lenne szó...

Hogy értsétek: Pl a gyerekemet ugyanúgy öltöztetem mint ahogyan én vagyok(max egy fölsővel többet) már ugyanazt eszik mint én csak kevesebbet, (1 és 7 évesek) és pl az orruk is ugyanúgy folyik mint az enyém, ergó, ha én naponta 250x ki kell h fújjam ahoz h ne kelljen a fülemmel is kínlódnom, akkor ezt velük is megteszem. 1 évesemnek szívom az orrát, orrszívó porszívóval, 7 évesem magának intézi. Zsepit a kicsi nem használ, vagyis nem törölgetem az orrát, max ha úton vagyunk, de ez csak látszat...ezzel nem oldom meg a tartalom kiürítését.

Szóval felejtsd el a max 6 alkalmat...Csináld csak úgy ahogyan magadnak szoktad. Vagy próbáld ki te is azt h amikor meg vagy fázva, egész nap csak 6x fujj orrot. Ki is készülnél.

2010. szept. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!