Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mennyi idős koráig...

A baba mennyi idős koráig használtátok a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 15:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
42%
Egy jó légzésfigyelő (baby sens 2 . ) NEM riaszt be feleslegesen !
2010. szept. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%
Egy jól beállított (Angelcare 301) sem. :))) Gyári hármas beállításnál már nem érzékel, ha a gyerek lemászik a lapokról. Ilyenkor 4-5 közé kell rakni, és már nincs is téves riasztás.
2010. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
34%

16:51-nek igaza van.

7,5 hós a lányom, még mindig használjuk, és szuper, soha nem riasztott be feleslegesen. én úgy tervezem, hogy max 1,5 éves koráig használjuk, mert akkor fog majd kapni gyerekágyat:)

2010. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
34%
Az Édes-álom sem riaszt be, most múlt Babánk egy éves, azt gondolom, hogy 20-30 éves koráig még fent hagyom :)):):)):):):):):):):):):) Persze ez csak poén, de én mindig aggódom. Pedig voltunk nyaralni, három hétig nem volt légzésfigyelő. Én helyettesítettem :) Mindig lehet min aggódni, és én meg is teszem :):)
2010. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%

Nos 15 hónapos a kislányom.


Az én gyerekem életét megmentette 4 hónaposan! De nem elég, hogy benne legyen az ágyában. Az anyának is észnél kell lennie. Tudnia kell újraéleszteni, mentőt hívni stb.


Csak utána ér rá összeomlani.


Nálunk addig lesz benn, amíg tönkre nem megy. :) Igaz ha kijön az ágyból jelez, de akkor már dumál is, úgyhogy tudom, hogy ébren van és nemsokára jönni fog.

Ugyanis leszereltük a rácsos ágy egyik oldalát, mert úgy jobban szeret. Már bemászik magától, ha álmos, és jön ha ébren van. Több mint 4 hónapja jár és utált "ketrecben" lenni.

2010. szept. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%

18:19! Mi történt a babáddal? Akkor- abban a helyzetben "könnyű" volt észnél lenni?

Mi egyébként 1 éves koráig használtuk, amikoris felszedte a kábelt, és a kiságyban feküdt a kábeleken. Hát, égnek állt a hajunk , az biztos!

Erre is figyeljetek, a vezetékét RÖGZÍTSÉTEK mondjuk a kiságy aljához!

2010. szept. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
25%
1 éves a fiam,még használn ifogjuk egy darabig.Nekem is megmentette 2 hosan,vagyik,volt arra lehetoségem,hogy megmentsem,mert idoben jelzett.
2010. szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
OFF!Bocsi ha nem a kérdésre válaszolok de kiváncsi lennék annak a két anyukának az esetére ahol valóban a légzésfigyelő életet mentett!!! De komolyan! Mi történt?Mit csináltatok hirtelen? De olvasom nem történt tragédia!Le a kalappal előttetek!Amúgy nekünk is van és még mindíg használjuk!9 hós a fiam!Istenem!Bárcsak ne kéne hiszen az azt jelentené hogy a bölcsőhalál/minden anya rémálma/nem létezik!!!!!!!
2010. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%

22.00 vagyok

A fiamnak egyszeruen leállt a légzése,vizsgálták mindenre,de nincs rá magyarázat,azt mondták ez foleg egészséges fiu gyerekekkel fordul elo,2-4 ho kozott,na nekunk épp 2,5 hos volt,kétszer is egy este,mint a rongy olyan volt,amikor kivettuk,nem részletezem ,hogy hogy sikerult visszahoznom ot,mert visszagondolni sem szeretek arra az estére,éjjelre,késobb is besípolt a gép,de nem volt olyan drasztikus mnt akkor,ugy hogy nem tudom ,hogy akkor is nem vett e levegot,valoszínu.

Az ismeretségi koromben van még egy kisfiu,szerencsére ot is sikerult megmenteni,ma már 3 éves egészséges,neki is a légzésmegállás volt,se elotte se utána semmi baja.

2010. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%
Megint erre járt egy-két kedves lepontozó... sose legyen nagyobb öröme az életben!
2010. szept. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!