Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gáz szerintetek? 1éves...

Nagyon gáz szerintetek? 1éves mult a lányom és még mindig cumisüvegböl iszik mindent. Többféle csöröst probáltunk már, de sikertelenül.

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a pohárra próbáljatok meg áttérni inkább mint a csőrösre. Ha már tud inni pohárból (én pár hónaposan is inkább a poharat javasolnám mint a cumis üveget vagy csőröset, de poharat bárhol találsz, csőröset nem biztos, szóval praktikusabb - ráadásul azt látja, hogy Ti is pohárból isztok mindent) később fog tudni inni csőrösből is :)

amúgy nem ciki a cumisüveg sem, simán mehet práhuzamosan a csőrös/pohár/cumis üveg egyszerre.

Nállunk a reggeli kakaót sokáig itták cumisüvegből a fiaim, azátn amikor egyszer nem találtam meg a cumis végét a palacknak akkor kénytelen volt csőrösből inni, de napközben elég hamar áttértünk a pohárra. eleinte persze segítséggel ittak

2010. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a csőrös ivás elsajátításához a Tommee Tippee jött be. Ez: [link]

Viszont ennek az itatója elég hamar meghalt, úgyhogy utána a Nuk-nak ez a fajta pohara jött be, azóta is ezt használjuk: [link] Ebből van nagyobb változat is, kompatibilisek, lehet variálni, nekem a kicsi füle van a nagyra téve, úgy használjuk, én nagyon szeretem, egyáltalán nem csöpög: [link]

A Nuk-ból először nem tudott inni, meg sok baba nem tud, ahogy hallottam, azért ajánlottam a másikat, de próbáld ki, hátha a tiéd tud majd.

2010. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, kínáld meg csőrössel, pohárral, de ha nem akar abból inni, akkor igyon cumisüvegből. Csak arra figyelj, hogy ne cukros udítőt szopogasson egész nap belőle. 1 évesen még az én lányom is cumisüvegből ivott. Én nem erőltettem, szerette. kb. 1,5 évesen raktam el végleg.
2010. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem gáz. 2 éves fiamtól csak a napokban sikerült elvennem nappalra a cumisüveget.

A reggeli-esti kakaót még mindig abból issza.

2010. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éves a babám, és pontosan ma vettem el tőle a cumisüveget, és csőröset adtam neki, de bekapta és fújni kezdte, szóval eltart még egy darabig a tanulás, addig simán marad a cumisüveg.:)
2010. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ja és nekem Nuk van, mint az előző linken. Abból elég nehéz inni, nem javaslom. VIszont az Aventből már 6-7 hósan tudott inni, csak nem szereti. Kénytelen lesz, mert nem akarom, hogy romoljon a foga a cumisüvegtől. De persze addig sem fogom szomjaztatni.:)
2010. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 1 éves koráig sokszor próbálkoztam a csőrössel de nem ivott belőle, ki tudta szívni, de aztán kiköpte. Aztán 13 hónaposan meg már megszerette. Neki is hamarosan eljön az ideje, csak ne eröltesd neki. Én mutogattam viccesen, hogyan kell belőle inni, aztán ha nem használta elraktam, és pár nap múlva újra megpróbáltam.
2010. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szégyen vagy nem, de az én lányom 1 évesen még mindent cumisüvegből ivott. A csőröst sosem szerette és tanulta meg, így az kimaradt, de pohárból ma már szépen önállóan iszik. A reggeli és esti tejet/tápszert a mai napig cumisüvegből issza, most másfél éves.
2010. szept. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!