Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányomnak tápszer...

7 hónapos kislányomnak tápszeren kívül mit adhatok még reggelire, vacsorára?

Figyelt kérdés
4 hónapos kora óta hozzátáplált, reggel este még szopik+tápszert kap. Ehetne valami mást is reggelire, vacsorára?
2010. szept. 5. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ennyi idős és ő is 4 hónapos kora óta hozzátáplált, akár én is írhattam volna ezt a kérdést! ;)

Én legalább (lehet tovább is) 8 hónapos koráig nem szeretnék neki mást adni reggelire és elalvás előtt!

2010. szept. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neki még nem kell más, csak tápszer. Esetleg tejpép. Az én lányom 7 hónaposan választotta el magát a cicitől és ő is tápszert evett reggel-este. De inkább tápszer mint tejpép.
2010. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos kisfiam vacsorára a tápszeren kívül kap még valami pépet is. Rizspépet tápszerrel, vagy van még itthon gyümölcsös tejpép is. Nem sokat adok neki, max. 100 grammot, és csak azért kapja, hogy ne éhezzen meg reggelig. Egyébként állítólag ennyi idős korban még nem kell mást is kapnia. Ha akarsz, még kaphat Jó éjt papi tejberizst is.
2010. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!