Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónap körüli babáitoknak...

5 hónap körüli babáitoknak adtok babadesszertet? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:

5 hónaposnak még nincs desszert!

Amik vannak4 pici műanyag dobozban dm-ben azok gyümölcsök, a baba joghurtok pedig 8-9 hónapos kortól vannak.

Délelőtt adhatsz neki gyümölcsöt, de jobb a házi turmixolt barack alma banán, a bolti olyan édes mint a méz!

Joghurtot majd 8-9 hónaposan lehet adni, mert kipattog tőle nem tudja megemészteni.

Tejpépet adhatsz neki délelőtt vagy uzsonnára.

2010. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A rossmannban, müllerben és a dm-ben is vannak bébidesszertek, de 6 hónapos kortól! Tejpépet adhatsz már neki 4 hónapos kortól [link] [link]

Én adok már a lányomnak bébidesszertet 2 naponta, tejpépet pedig uzsonnára kap!

7 hónapos kislány anyukája

2010. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dehogy nincs, tele van vele a dm 4hós kortól, üveges minden féle ízben, és adom is a babámnak.nem édesek, vagyis van amelyik igen (pl banán), de hozzáadott cukrot nem tartalmaznak.sajna tejallergiás, úgyhogy joghurt meg a többiek amúgyis sokáig ki vannak zárva nálunk. írtad a négy pici dobozost, az öt hós kortól van?tejfehérjét tartalmaz?köszi a válaszod!
2010. szept. 5. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, én desszert alatt az édességet értem mint puding joghurt túrórudi stb.

Az üveges bébikaja nekem gyümölcs:) ami 4 db műanyag dobozos az azt hiszem 4 hónapos kortól adható, de én csak akkor vettem ezeket ha utaztunk ill. Nem volt épp annak a gyümölcsnek szezonja. Olcsóbb egy banánt egy barackkal, vagy egy barackot almával, vagy almát banánnal turmixolni. Vagy van már körte is, még sárgadinnye, így kb. 50-100 ft egy akkora adag mint az üveges ami 200-300 ft!

Hogy jobban lakjon, rizst vízben jó puhára főztem, és azzal turmixoltam a gyümölcsöt!

2010. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

12:54-es vagyok!

Jaj bocsi ilyeneket adsz ugye a babádnak: [link] ez tényleg desszert!

Szerintem ilyenre gondolt az első válaszoló: [link]

Az én babám is szereti, ezeket is és amiket én csinálok neki azt is!

2010. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg olcsóbb, ha magad készíted el, én is csak akkor adom neki, ha nem vagyunk otthon, utazunk! Viszont a 4-es csomagolású bébidesszertet adok neki 2 naponkta kb. Én is rizzsel vagy kekszel adom neki a gyümölcsöt!
2010. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezekre gondoltam, baba nagyon szereti. Csinálnék én neki, de úgy tudom, az alma nyersen megfogja a pocakját és nekünk amúgy is gond van a kakival. meg a banánnal is u.a. a helyzet, vagy nem?jajj annyira kezdő vagyok még a témában és teljesen tanácstalan. ma vettem őszibarackot, holnap délelőtt azt fogok adni neki, remélem bejön.

Milyen gyümit adtok még babáitoknak?

2010. szept. 5. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kb. ezt a táblázatot követem!

[link]

Annyi, hogy én banánt már adok neki 5 hónapos korától! Banánt almával, vagy almát barackkal, vagy banánt barackkal adok neki+keksz vagy rizs!

2010. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A barack szilva hashajtó, ha azt keversz banánhoz almához körtéhez sárgadinnyéhez akkor nem fogja meg a hasát, meg a gyümi lazítja is a székletet! Háztartási kekszet lehet bele reszelni, vagy főtt rizst.
2010. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!