Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babának 24 órában gyógyci...

Ha a babának 24 órában gyógycipőt kell hordania, hogy öltöztetitek?

Figyelt kérdés

4 hónapos, ha ez számít.

Felírtak neki az ortopédián gyógycipőt (bebax), úgy mondta az orvos, hogy a fürdés kivételével 6 hétig éjjel-nappal rajta kell lennie. Holnap viszem vissza a babát, akkor fogja beállítani/ráadni.

Így akkor a nadrágot mindig húzzam majd át a cipőn, mikor öltöztetem/tisztába teszem, vagy túlgondolom, és erre az időre le szokták venni, azon a pár percen nem múlik semmi?

Illetve éjszakára rugdalózót adok rá, arra ötletem sincs, a cipőre húzzam rá?

Körülményes vagyok, tudom, vállalom :) Köszi, ha megosztjátok a tapasztalataitokat.


2021. nov. 25. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Embeeer...

Ennyire ostoba kérdést..vedd le arra a 2percre

2021. nov. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Szia. Kislányomnak is Bebax cipőt kellett hordania 6 hétig. Mi csak fürdetéshez vettük le. Egyáltalán semmilyen gondot nem okozott. Sem az öltözésnél, sem a pelenkázásnál. Mi a ruha alá adtuk mindig, kb észre sem lehetett venni, hogy rajta van.
2021. nov. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!