Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az orrszívózás babakínzás? Én...

Az orrszívózás babakínzás? Én úgy érzem.

Figyelt kérdés
Egyszerűen kettéhasad a szívem, amikor a 3 hónapos kislányommal ezt csinálom, már attól félek, hogy megutál..de tudom, hogy jobb lesz neki utána..
2010. szept. 3. 12:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kínzás. Az én kisfiam már annyira "önálló", hogy bekapcsolja a porszívót és odateszi magának az orrszívót :) 15 hónapos.
2010. szept. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem tartottam eddig kínzásnak és nem volt semmi gond vele...tegnapig. Kénytelen voltam lefogni a 16 hónapos kislányomat, hogy hatalmas üvöltések és birkózások közepette kitisztítsam az orrát. De muszáj volt. Viszont tegnap majdnem úgy éreztem, hogy ez valóban gyerekkínzás...
2010. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

13:29-es te bedugod a gyerek másik orrlyukát?

Mert akkor tényleg kínzod.


Én is kipróbáltam és szerintem se fájhat. Az én babám az elején még nem sírt egy szót nem szólt míg kiszívtuk de most egy hónapja fél a porszívó hangjától ezért ordít (minden más erős hangtól - pl. turmix - fél).

2010. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miért használsz porszívót? Én szájjal szívhatót használok, és ezerszer kíméletesebb, viszont ugyanolyan hatékony.
2010. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát, igen..a nagy sírás miatt tartom kínzásnak, úgy sír, mintha óriási fájdalmaknak tenném ki. Szörnyű nézni. Befogom a másik orrlyukát, persze, anélkül nekünk nem sikerült semmit kiszívni. A szájjal szívós fajtát nem ismertük meg, még "csak" egy kézit vettünk, egy elemes elektromosat(10 ezerért), és ezt a porszívósat. Ez vált be takony szempontjából..
2010. szept. 3. 21:53
 16/19 A kérdező kommentje:
és köszönöm a kedves válaszokat!! jól estek..
2010. szept. 3. 21:53
 17/19 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a szájjal szívósat. Nekünk otrivin van, eldobható fejet lehet venni hozzá, kb 300 ft. Nagyon hatékony, és sokan tartanak tőle, de nem megy bele a "cucc" a szádba, ki van találva nagyon jól.

Én sose fogom be a másik orrlyukát, úgy is ki lehet szívni. Van tengervizes orrspray, azzal előtt befújok egyet, az jól fellazít mindent, és egy szívással kint is van. Az elektromos semmit sem ért, nem volt semmi ereje, a porszívótól pedig szegény gyerek kb sokkot kapott. Szóval mi is kipróbáltunk mindent, és ez nagyon bevált. Nem azt mondom, hogy szereti, mikor szívom az orrát, de össze sem lehet hasonlítani a porszívóval.

2010. szept. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Még csak annyi, hogy ezt mindenhová magunkkal tudjuk vinni, nyaralásra, meg ha csak sétálni megyünk stb, akkora helyet foglal, mint egy csomag papírzsbekendő.
2010. szept. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ezt patikában lehet kapni?
2010. szept. 4. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!