Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 4 hónapos baba húzza...

Ha egy 4 hónapos baba húzza fel magát ülő helyzetbe, akkor azt lehet hagyni már, vagy ne engedjem neki?

Figyelt kérdés
8.án lesz 4 hónapos a kislányom,pár napja ha pl az ölünkben van,akkor húzza fel magát ülő helyzetbe,és ha már ül akkor boldogan nézelődik vigyorog.Ilyenkor mi a helyes,ha hagyom neki,vagy ha nem engedem hogy felüljön?
2010. szept. 2. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem engedtem, félek, hogy megterhelő a gerincének.
2010. szept. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az öledben "húzza" fel magát,akkor hagyhatod. Ilyenkor ugyanis te tartod a hátát. Csak az ágyában ne ültesd fel.
2010. szept. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ugyanezt csinálja, és pont ekkora. Ha a pihenőszékében van, akkor is. Én engedem neki, hiszen ha magától meg tudja csinálni, akkor elég erős hozzá. Ha nem így lenne, akkor nem tudná felhízni magát. Ezenkívül, lekötözni úysem tudod.

Amúgy szerintem számíthatsz rám, hogy mostantól csak így lesz el, legalábbis az enyém, mióta rájött, hogy milyen jó "ülni", semmi más pózban nem akar lenni :)

2010. szept. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hagyhatod,semmi baja nem lessz.az enyem is ezt csinalta.aztan

6honaposan felallt,most 7 honapos es az agy mellet lepeget.

2010. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Off: És 3 hónapos fiamat hagyhatom erőlködni ugyanez miatt? A hordozóban és az ölemben is próbálja. A hordozóban csak erőlködik, az ölemben viszont sikerül neki félig felülni.
2010. szept. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. szept. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!