Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, hogy már evett ezekből...

Baj, hogy már evett ezekből az ételekből?

Figyelt kérdés

1 éves lesz jövő héten a lányom, igazi kis haspók, a babakajákat (sem az üvegeset, sem amit én főzök neki) már nem eszi meg jó pár hete, a felnőtt ételek érdeklik csak. Próbáltam a korának megfelelően válogatni neki a mi ételeinkből. De pár napja belenyalt pl. a tejszínes csirkeraguba, és evett már pl. 4 tojásos levestésztából, vagy fasírozottból is.

Szerintetek nagy bajt csináltam, hogy már a 12. hónap betöltése előtt evett így tojásfehérjét és tejes (tejszínes) dolgot?


2010. szept. 1. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Lett tőle bármi baja? Ha nem akkor mit ártottál volna? Túl van lihegve ez a hozzátáplálás dolog mostanában. Főleg pár falattól nem lesz gondja.
2010. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Nem csináltál bajt,az enyém 1 évesen imádta a krumplistésztát a csibepörit galuskával és a spagettit,azóta már 6 éves,egészséges gyerek,semmi allergiája nincs..
2010. szept. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem ette magát degeszre belőle és nem sorozatosan eszik ilyen ételeket.

Nem kell kétségbe esni, nem lesz semmi baja. Figyeld, hogy nem jelentkezik-e nála allergiás reakció. De szerintem már látszania kellene. Nyugodj meg, semmi gond.

2010. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Dehogy baj,az én kislányom most 14 hónapos,10hónapos korában már majdnem mindent evett,amit mi felnőttek,persze kevesebb só,és fűszer bele!A doki bácsink is rábólintott,mivel a mi babánk se szerette a bébipapikat,meg amit én kotyvasztottam.
2010. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fiam egy hét múlva lesz egy éves, de hétfőn adtam neki rántottát,amiben ugye van tojásfehérje.Remegett érte, és semmi baja nem lett.Nem hiszem, hogy ez a pár nap számítana.Én mindig mindent betartottam eddig, de úgy gondolom, hogy nem úgy van a szervezet,hogy akkor holnap leszel egy éves,akkor ma még nem kaphatsz tojásfehérjét,mert ma még allergiás leszel rá.
2010. szept. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!