Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babáknál milyen...

Újszülött babáknál milyen mosószert, és öblitőt használtok, hogy tuti ne legyen rá allergiás?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 15:21
1 2
 11/14 poci-maci ***** válasza:

dreft babáknak + gabi öblítő

nekem sajnos érzékeny a bőre és ha át térnék másra akkor jönnének az allergiás pöttyök de doki azt mondja hogy csak addig jönne ki rajata ez míg meg nem szokja a bőre

2010. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Csak hogy a kérdésre válaszoljak, olyan nincs szerintem, hogy TUTI NEM lesz allergiás. Nyilván a babamosószerek és öblítők, meg a sensitive cuccok kevésbé allergének, de ezekben is van mindenféle kemikália, és ha valakinek nagyon érzékeny a bőre, akkor tökmindegy, mit használ, mindentől kiütéses lesz.

Nekem eddig szerencsém volt, ugyanazt használom, mint szülés előtt, sőt váltogatom, ami épp akciós, vagy jobb árban van, azt veszem, de eddig szerencsére semmi baja a picimnek, aki már másfél éves.

2010. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat!!! Jó babázást nektek!
2010. szept. 1. 16:01
 14/14 anonim ***** válasza:
Én Dreft Sensitivet és Gabi öblítőt, vagy Lenor/Coccolino Sensitiv öblítőt. Hála az égnek az én kisfiam semmire nem allergiás. A makacs foltokat vagy Vanish szappannal vagy Domestossal mosom ki. Persze utána nagyon alaposan kiöblítem!
2010. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!