Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már 4. napja lázas. Lehet ez...

Már 4. napja lázas. Lehet ez az esetlegesen elfertőződött hüvely összetapadástól?

Figyelt kérdés
Ma már 2.-szor volt hasmenése, és amikor jobban takarítottam, ott is, vettem észre, hogy nincs lukszija a 16 hós kislányomnak...már egy ideje nem, de mindig ellenőrizgettem, hogy minden rendben e odalent, szóval fogalmam sincs, sztem csak pár napja lehet ilyen. De nyagyon furcsa a kisajaknál ahogy össze van tapadva nem szép rózsaszín, hanem olyan fura lilás...ma megyünk kórházba, mert a gyerekorvos adott beutalót, már 4. napja 39,5 fokos a láza, és nem bírom levinni 38 alá...szerintetek lehet, hogy ott fertőződött el??
2010. szept. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs luka akkor nem lehet összetapadva a hüvelye.


a szine tényleg nem normális hogy lilás.


sztem csak attól van hogy forditva töröltétek ki a fenekét nem hátra hanem előre fele és belement a kaki és elfertőződött.

2010. szept. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja egy fertőzés, ha az összetapadt rész alatt meggyűltek a kórokozók. Akkor majd kitisztítják. Esetleg húgyúti fertőzés is állhat a láz mögött. Ezt a kórházban ügyesen kiderítik majd. A lányoknak rövid a húgyvezetékük ezért könnyebben feljut a kórokozó a hólyagba. Ha mellette tudsz meredni akkor meglátod, jól viseli majd a kórházat. Szorítok nektek, ha hazajöttök írd meg, hogy mi volt.
2010. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*maradni (bocsánat)
2010. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, remélem minden rendben lesz, tavaly ilyenkor szintén bent voltunk, akkor tüdőgyuszival...azzal a különbséggel, hogy akkor még nem visított minden fehér ruhás alaktól...szóval érdekes lesz..majd írom mit mondtak-remélem minnél hamarabb!
2010. szept. 1. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meggyógyul akkor is ellenőrizd naponta többször is a punciját, hogy biztos legyél benne, hogy nincs semmi baj!
2010. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát ezentúl fogom...de nem is gondoltam bele, a gyerekorvos sem nézte meg, annyit említett, h lehet, h húgyúti fertőzés. De ha most visszagondolok az összes hűtőfürdőnél amikor egedtem a hideg vizet, a nunusához kapkodott, és utálja az átpelenkázásokat is már egy ideje, szóval lehet, hogy tényleg ez a baj...már csak azt várom, h minnél előbb beérjünk a kórházba!
2010. szept. 1. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!