Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MIkor kell hatnia a noraminoph...

MIkor kell hatnia a noraminophenazoni kúpnak?

Figyelt kérdés

már tegnap délután óta lázas, 16 hós, nem tudom lejjebb vinni neki 38 foknál...a doki ezt írta fel (a 200 mg-osat) már több mint fél órája beadtam neki, de csak szökik fel...

alkalmazzak hűtőfürdőt is?


2010. aug. 30. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hűtőfürdőt érdemes, mert a kúp lassabban hat, fel kell szívódnia stb...
2010. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hűtőfürdő nem árt! Mennyi a láza? Ha nem megy le, kérj vizelet beutalót! Nekünk most volt ilyen esetünk, mondjuk 40 fokos lázakkal, kúpra jó esetben másfél óra múlva reagált, végül kiderült, vesemedence gyulladása volt a lányomnak!
2010. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
39.5-nél mindig le tudom nyomni...most, hogy felmentem mintha lejjebb ment volna. Nagyon kikészíti a fürdő, egész nap szinte felváltva áztattam és most végre alszik...ha este még nagyon felmegy, akkor megint engedek vizet. Amúgy amikor mértem fél órával a kúp beadása után, 39.3 volt,a kúp beadásakor 38.7...Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 30. 23:20
 4/4 anonim ***** válasza:
11 hónaposommal voltam tegnap este az ügyeleten,mert nem bírtam levinni a lázát 39 fokról. Mivel hányt is,ez elég nagy gond volt. Szóval az orvos nem mert neki Algopyrint adni,mert még pici és nem kapott olyat,viszont kapott b vitamint a hányásra. Azzal engedett minket el,hogy ahogyan hazaérünk, adjunk azonnal 1 germicid c-t és egy adag Nurofen szirupot. Még rá is kérdeztem,hogy egyszerre (?),de bólogatott, hogy bizony, egyszerre. Hazaértünk,beadtam. Azóta egyszer volt kicsit lázas. Tehát ha nem megy le,szerintem adhatsz nurofent mellé.
2012. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!