Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gasztroenterológián hogyan...

Gasztroenterológián hogyan vizsgálták meg babátokat és miért? /mi volt a vizsgálat háttere? /

Figyelt kérdés
Melyik kórházban és kinél voltatok?Mi a Budai Gyerek kórházba kaptunk beutalót.Kit ajánlotok ott?
2010. aug. 30. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
vérvétel eredmény mikorra van meg?(táplálék allergiavizsgálat)
2010. szept. 2. 10:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk azért kellett mennünk, mert a kislányom nagyon rossz evő, és elég vékonyka (az 1 éves státuszvizsgálat után kaptunk beutalót).

Mi ugyan nem Bp-en voltunk, hanem Debrecenben. de a protokoll szerintem ugyanaz:

nekünk először vinni kellett székletmintát (felszívódási zavarok, bélbaktériumok kizárása miatt) az ANTSZ-hez és azzal az eredménnyel együtt kellett mennünk a gasztroenterológiára ételallergia vizsgálatra.


Ott ezeket csinálták:

súly-, hosszmérés, vérvétel (a doktornő olyan ügyesen vette le a vért karból, hogy a kislányom észre sem vette :) - az eredmény 1 hónap múlva lett meg - (szerencsére minden negatív :)

Még kikérdeztek a kislányom táplálkozási szokásairól, mit, mennyit eszik, stb.

2010. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A rózsakert Medical Centerben voltunk, magándokinál. Nagyon szorulásos, de azon kívül hogy leavolacot és paraffin olajat adott(ami amúgy is volt),semmi nem volt. Szeretném én is még vinni valahova, kíváncsi vagyok mások mit írnak.

2010. szept. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!