Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mi az ami tetszik...

Anyukák! Mi az ami tetszik nektek egy bababoltban? Akciók? De melyik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a lényeg, hogy nagy legyen a választék. Inkább legyen mondjuk csak babakocsikra vagy csak ruhákra vagy csak játékokra specializálódva, de azokból tényleg legyen óriási választék.


Pl.: égre-földre keresek már lassan két éve egy olyan webáruházat, ahol ÚJ babaruhákat tudok venni és nem csak 3 féle felső van meg esetleg 5-6 féle póló, hanem legalább 40-50féle mindenféle ruhadarabból. Így sajnos mindig az a vége a ruhavásárlásnak, hogy beszabadulok a minimanóba vagy a brendonba és otthagyok súlyos tízezreket mert nincs időm arra, hogy keresgéljek, hogy hol, mi van jó áron. Pedig aztán ezeknek az áruházaknak a haszonkulcsa elég brutális.

2010. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Melyik, amire éppen szükségem van.


Ami tetszik hogy nagy legyen a választék. Még ha raktáron nincs is, de pár héten belül beszerezhetö akkor is legyen kirakva hogy megnézhessem hogy tudjam hogy ott lehet kapni.


Aztán pl babakocsi egyéb használati tárgyat legyen aki elmagyarázza, mert rengeteg funció stb van.


Akcióknál az a jó mikor azt mondja egy bolt hogy most az x dolgok pl babakocsik 10%-al olcsobbak.


Augusztusban kiárusítani a nyári ruhákat és ugyan így a télieket is majd.


Ami nem tetszik mikor kevés a választék. A másik mikor az eladót megkérem mutogassa el aztán nem mozdul mellöllem, mert jutalékot kap az eladott dologra így fél ha elmegy addigra megvesszük az ö jutaléka nélkül.


Azt szeretem ha meg is kérdezi hogy segíthet miután elmutogatta a dolgokat akkor megkérdezi esetleg hogy másban is segíthet-e és ha nem akkor tovább áll. Sokszor meg kell vitatni egy egy drága dolognál a párommal és nem az eladó elött akarom.

2010. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ami nekem fontos, hogy az eladó értse a dolgát! tudja, milyen funkciói vannak pl. egy gyerekülésnek, hogyan kell bekötni, mit tud egy-egy babakocsi, hogyan kell a mellszívót összerakni és hasonlókra gondolok.

szeretem, ha egy boltban értelmes törzsvásárlói kedvezmény van, pl. x összeg vásárlást ha elérsz, mondjuk 30 ezer, 50 ezer, akkor törzsvásárló leszel és minden további vásárlásoknál kap 5-10% kedvezményt. vagy tetszik pl., ha egy-egy termékcsoport akciós, mondjuk a popsitörlők, a napernyők, zoknik, ilyesmi.

és igen, kell a választék!

2010. szept. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!